Дія.Цифрова Освіта

Національна онлайн-платформа для розвитку цифрової грамотності

2.360.416

сертифікатів отримали студенти платформи

реєструйтеся й отримайте доступ до бази контенту, що постійно оновлюється

Цифрограм

  • Цифрограм містить 90 запитань
  • Орієнтовна тривалість проходження ~40 хв
  • Офіційний сертифікат, який можна додати до резюме та на сайти пошуку роботи
Скласти тест

Новинки

Кожного місяця — нові освітні серіали

01

Психологічна підтримка себе та близьких для цивільних
Переглянути
Курс Міністерства цифрової трансформації України створено спільно з програмою за підтримки проєктів ПРООН в Україні «Права людини для України», який впроваджується та фінансується Міністерством закордонних справ Данії, та проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується за фінансової підтримки Швеції.

02

Програмування для новачків
Переглянути
Курс Міністерства цифрової трансформації України за підтримки швейцарсько-української Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) у співпраці з науково-популярним медіа Куншт

03

Обережно! Кібершахраї
Переглянути
Курс розроблено Міністерством цифрової трансформації України за підтримки проєкту агентства з міжнародного розвитку США (USAID) «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» та значного внеску в курс Кіберполіції, НБУ, Держспецзв’язку, CERT-UA й Комітету ВРУ з цифрової трансформації.

04

Як громаді стати цифровою
Переглянути
Курс розроблений Міністерством цифрової трансформації України та ГО SocialBoost у межах Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

05

Нові цифрові професії
Переглянути
Курс розроблено Міністерством цифрової трансформації України за підтримки швейцарсько-української Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що впроваджується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.

Вчитись — просто та зручно

Розпочати навчання
bg
  1. Оберіть серіал за тематикою
  2. На платформі доступні кілька десятків освітніх серіалів. Усі вони безкоштовні.
  3. Навчайтесь, коли вам зручно і де вам зручно
  4. А після перегляду серії складайте невелике тестування — для кращого засвоєння теми
  5. Отримайте ваш сертифікат
  6. Він підтверджує здобуті вами навички та допоможе під час працевлаштування

Подкасти

Подкасти — аудіозаписи, що розповсюджуються в інтернеті. За змістом подкасти можуть нагадувати радіошоу чи аудіовиставу, включати інтерв'ю або лекції.

Переглянути всі

Партнерські проєкти

Новини

Історії успіху

Робимо життя українців легшим

01

Лада Бондарєва
Мені здається, що з того часу, як я навчилась користуватись комп’ютером та Інтернетом, а це було 5 років тому, я з кожним роком стаю молодшою… Моє життя стало активним і насиченим.

02

Ольга Філіппова
Цифрова освіта – це квантовий стрибок у фантастичне поле можливостей, про яке я раніше могла лише мріяти. Жити якісно, творчо, без обмежень, здійснювати свої плани та мрії, спілкуватися

03

Леон Городиський
Я письменник, історик і краєзнавець, опанувавши комп’ютерну техніку і інтернет тепер можу друкувати та розповсюджувати свою творчість в соціальних мережах.

04

Лідія Мухіна
Смартфон та ноутбук не лякають мене, вони - мої друзі! Я знаю, що таке «жити онлайн» - щодня спілкуюсь з друзями й родичами через соціальні мережі, Viber, Skype та WhatsApps.

05

Валентина Волохова
Тепер не уявляю, як би я жила, не маючи можливості в будь-який час зателефонувати родичам по скайпу, спілкуватися з друзями в «Фейсбуці» і за допомогою електронної пошти.
1 389 383

Скільки людей вже користуються платформою

Потрібна допомога?

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання, звертайтесь на гарячу лінію підтримки (8:00-20:00)