Дія.Цифрова Освіта

Національна онлайн-платформа для розвитку цифрової грамотності

2.384.309

сертифікатів отримали студенти платформи

реєструйтеся й отримайте доступ до бази контенту, що постійно оновлюється

Цифрограм

  • Цифрограм містить 90 запитань
  • Орієнтовна тривалість проходження ~40 хв
  • Офіційний сертифікат, який можна додати до резюме та на сайти пошуку роботи
Скласти тест

Новинки

Кожного місяця — нові освітні серіали

01

Програмування для новачків
Переглянути
Курс Міністерства цифрової трансформації України за підтримки швейцарсько-української Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) у співпраці з науково-популярним медіа Куншт

02

Обережно! Кібершахраї
Переглянути
Курс розроблено Міністерством цифрової трансформації України за підтримки проєкту агентства з міжнародного розвитку США (USAID) «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» та значного внеску в курс Кіберполіції, НБУ, Держспецзв’язку, CERT-UA й Комітету ВРУ з цифрової трансформації.

03

Як громаді стати цифровою
Переглянути
Курс розроблений Міністерством цифрової трансформації України та ГО SocialBoost у межах Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

04

Нові цифрові професії
Переглянути
Курс розроблено Міністерством цифрової трансформації України за підтримки швейцарсько-української Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що впроваджується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.

05

Цифрова журналістика
Переглянути
Авторський курс Севгіль Мусаєвої втілено Міністерством цифрової трансформації України за підтримки швейцарсько-української Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що впроваджується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією. Інформаційний партнер — інтернет-видання Українська правда.

Вчитись — просто та зручно

Розпочати навчання
bg
  1. Оберіть серіал за тематикою
  2. На платформі доступні кілька десятків освітніх серіалів. Усі вони безкоштовні.
  3. Навчайтесь, коли вам зручно і де вам зручно
  4. А після перегляду серії складайте невелике тестування — для кращого засвоєння теми
  5. Отримайте ваш сертифікат
  6. Він підтверджує здобуті вами навички та допоможе під час працевлаштування

Подкасти

Подкасти — аудіозаписи, що розповсюджуються в інтернеті. За змістом подкасти можуть нагадувати радіошоу чи аудіовиставу, включати інтерв'ю або лекції.

Переглянути всі

Партнерські проєкти

Новини

Історії успіху

Робимо життя українців легшим

01

Лада Бондарєва
Мені здається, що з того часу, як я навчилась користуватись комп’ютером та Інтернетом, а це було 5 років тому, я з кожним роком стаю молодшою… Моє життя стало активним і насиченим.

02

Ольга Філіппова
Цифрова освіта – це квантовий стрибок у фантастичне поле можливостей, про яке я раніше могла лише мріяти. Жити якісно, творчо, без обмежень, здійснювати свої плани та мрії, спілкуватися

03

Леон Городиський
Я письменник, історик і краєзнавець, опанувавши комп’ютерну техніку і інтернет тепер можу друкувати та розповсюджувати свою творчість в соціальних мережах.

04

Лідія Мухіна
Смартфон та ноутбук не лякають мене, вони - мої друзі! Я знаю, що таке «жити онлайн» - щодня спілкуюсь з друзями й родичами через соціальні мережі, Viber, Skype та WhatsApps.

05

Валентина Волохова
Тепер не уявляю, як би я жила, не маючи можливості в будь-який час зателефонувати родичам по скайпу, спілкуватися з друзями в «Фейсбуці» і за допомогою електронної пошти.
1 308 013

Скільки людей вже користуються платформою

Потрібна допомога?

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання, звертайтесь на гарячу лінію підтримки (8:00-20:00)