Станьте амбасадором цифрової освіти в Україні

Цифрова грамотність відкриває можливості

Володіння цифровими навичками дозволяє комфортно почуватися, мати гарну роботу, постійно розвиватися, спілкуватися з друзями та родичами, вирішувати проблеми. Одним словом, жити на повну.

Однак багатьом українцям потрібна допомога та підтримка в опануванні цифровими навичками. І саме ви можете стати для них провідником до цифрового світу.

Долучайтесь до спільноти активних громадян

Нас об’єднує благородна та амбітна мета — навчити 6 млн українців цифровій грамотності за 3 роки. Ми робимо це не за гроші, а за покликом душі.

21 січня 2020 року Міністерство цифрової трансформації запустило Національну онлайн-платформу з цифрової грамотності https://osvita.diia.gov.ua. Навчання на ній безкоштовне.

Багато організацій надають доступ всім бажаючим до Національної онлайн-платформи та допомагають у навчанні. Хтось поширює інформацію про онлайн-платформу. А є громадяни, які діляться власними ідеями з питань цифрової освіти. Кожен робить те, що в нього виходить найкраще.

Завантажте фото або відео з події, яку ви провели
Завантажте фото або відео з події, яку ви провели

Якщо ви вже долучились до просування проєкту Дія.Цифрова освіта, сміливо діліться успіхами й надихайте інших.

Щоб зафіксувати ваші результати із залучення рідних та знайомих до навчання, вкажіть номери телефонів людей, яким ви допомогли зареєструватися або пройти навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності.