Як знайти бажану роботу після військової служби

thumb-image-269049
Про що цей освітній серіал
Запрошені гості

Для кого

Для військовослужбовців

Жанр

Освітній серіал

Компетенція

Розв’язання проблем у цифровому середовищі та навчання впродовж життя

Сьогодні перед українським суспільством стоїть питання: як ефективно допомогти громадянам, які захищали наш мир та спокій на Сході України. Створений курс дозволить учасникам бойових дій та ветеранам АТО/ООС на початку працевлаштування допомогти розібратися, нагадати в головних інструментах ефективної профорієнтації, складання резюме, правильного пошуку роботи, підготовки до співбесіди та успішного її проходження, а також додатково підвищити розуміння важливого ставлення до ментального здоров'я та віри у власні сили. Освітній курс стане дороговказом у працевлаштуванні колишніх військовослужбовців, а також у перспективі розкриє потенціал для роботодавців.

Отримайте сертифікат, що засвідчує успішне проходження курсу обсягом 0.1 кредиту ЄКТС.

Створено за підтримки

ГО «Зелена Смуга»

Громадська організація «Зелена Смуга» — це спільнота, команда якої сформована відповідно до критеріїв професіоналізму та відданості своїй справі. Актив набув злагодженості після Революції Гідності в процесі спільної реалізації реформ в оборонному секторі. Практичними досягненнями є діяльність направлена на медичну допомогу та реабілітацію ветеранів АТО/ООС. Також, важливим напрямком діяльності є впровадження екологічних інновацій та розвиток енергоефективності.

INDIGO

Більше 14 років допомагаємо технологічним компаніям будувати ефективні команди та масштабувати бізнес. За цей час ми найняли 1500+ розробників, інженерів та топ-менеджерів для 170+ продуктових компаній та стартапів з 25+ країн світу. В 2013 році відкрили першу школу IT-рекрутингу в країнах СНД, 1000+ випускників якої зараз працюють в провідних IT-компаніях. Місія: дати кращий вибір та професійні можливості для 10 млн людей у світі. 

Посольство США в Україні

Відділ преси, освіти та культури Посольства США займається питаннями преси та культури, а саме керує програмами культурного та освітнього обмінів. Цей відділ також координує проведення заходів для преси: випускає пресреліз, організовує пресконференції, розповсюджує офіційні урядові промови та документи. Також координує програми надання грантів: Фонд сприяння демократії, Фонд розвитку українських засобів масової інформації, Вікно в Америку та інші.

Міністерство у справах ветеранів України

Міністерство опікується ветеранами російсько-української війни та членами їхніх родин, сім’ями загиблих воїнів, постраждалими учасниками Революції Гідності, учасниками бойових дій на території інших держав. Основне завдання — формування і реалізація державної ветеранської політики. Також сприяє розвитку бізнесу, створенню системи медичної та психологічної реабілітації, переходу до цивільного життя, цифровізації послуг для ветеранів.

Work.ua

Сайт пошуку роботи №1 в Україні. Провідні компанії України розміщують свої вакансії та знаходять співробітників за допомогою Work.ua.

 

Потрібна допомога?

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання, звертайтесь на гарячу лінію підтримки (8:00-20:00)