thumb-image-7400

Програмування для новачків

Базовий курс програмування для початківців: основні поняття, С, С++, Java, Python, код, рядковий тип даних, if-then(-else), дані та рекурсія

Експерти: Юрій Ратушняк, Єгор Соболєв, Анастасія Іскандарова-Мала, +3

Якщо входити в ІТ, то програмування — це ж база! З чого почати? Можна з цього серіалу — пізнайте логіку програмування і його базові поняття. Прослухайте, що таке алгоритм, яка різниця між мовами C, C++, Java, Python і як розробити вебсторінку.

 

Потім навчіться читати і писати код, зрозумійте рядковий тип даних, простий цикл if—then(—else) та структуру даних. Визначайте помилки в коді та виправляйте їх.

 

Але це ще не кінець! Українські програмісти порадять, де навчатися далі – адже Біллом Гейтсом можна стати не за один день!

 

Серіал Міністерства цифрової трансформації України за підтримки швейцарсько-української Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) у співпраці з науково-популярним медіа «Куншт».

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.2
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Програмування
Для кого:
для молоді, для новачків, для шукачів нової роботи, для шукачів нової професії, для ВПО, для дорослих, для людей елегантного віку
Компетенції:
Створення цифрового контенту
Навички:

Програма

thumb-image-7418

Розпочати

Серія 1. Що таке програмування?

Основи програмування. У цій серії поговоримо про те, як комп’ютер обробляє інформацію, що таке парадигма програмування та що таке слова-інструкції. Огляд професій, для яких необхідно вміти програмувати. Короткі інтерв’ю-коментарі з представниками таких професій.
thumb-image-7424

Серія 2. Логіка програмування

Логіка програмування. Пояснюємо поняття паралельних обчислень, абстрагування та інтерфейсу в програмуванні на прикладах. Формулювання задачі для її розв’язання за допомогою програмування.
thumb-image-7430

Серія 3. Що таке алгоритм?

Пояснюємо масив (структуру даних). Огляд простих прикладів алгоритмів: алгоритму лінійного пошуку, двійкового пошуку та алгоритму сортування включеннями. Повтори, швидкість алгоритмів, ефективність алгоритмів.

Запрошені експерти

thumb-image-7439
Юрій Ратушняк
Керівник напряму досліджень і розробок ІТ СТЕП Університету, доцент кафедри комп'ютерних наук та інформаційних технологій Української академії друкарства
thumb-image-7443
Єгор Соболєв
Python developer, експолітик, ексжурналіст
thumb-image-7447
Анастасія Іскандарова-Мала
Технічна директорка та співзасновниця DEVORLD. Продюсерка освітнього контенту та IT-менторка.
thumb-image-7451
Аліна Щербина
Керівниця проєктів Wtech та Code Club Україна

Створено за підтримки

thumb-image-7459

EGAP

thumb-image-7462

Куншт