thumb-Ульона Пчолкіна, Яна Брензей та Алім Алієв на чорному фоні

Ґендерна рівність та соціальна інклюзія в комунікаціях

Як комунікувати з урахуванням підходу рівності та інклюзії

Експерти: Тимур Левчук, Артем Захарченко, Яна Гончаренко, +9

Освітній серіал «Ґендерна рівність та соціальна інклюзія в комунікаціях» розповідає, як комунікувати з урахуванням підходу рівності та інклюзії.

 

Серед спікерок та спікерів освітнього серіалу — телеведуча й журналістка Яна Брензей, громадська діячка Уляна Пчолкіна, журналіст і науковець Артем Захарченко, юристка та письменниця Лариса Денисенко, експерт з різноманіття та інклюзії Тимур Левчук, народна депутатка Інна Совсун та інші.

 

Курс містить 12 відеосерій та відеосимулятор. Кожна серія присвячена окремій темі інклюзивності та гендерної рівності. Кожен з епізодів надає практичні поради щодо інтеграції гендерної рівності та соціальної інклюзії в комунікації для урядових організацій, медіа, рекламних агенцій.

 

Освітній серіал створено Міністерством культури та стратегічних комунікацій у співпраці з Міністерством цифрової трансформації за підтримки американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) з метою посилення ґендерної рівності та соціальної інклюзії в урядових комунікаціях для платформи Дія.Освіта. Погляди, висловлені в цьому серіалі та матеріалах, не обов'язково відображають погляди USAID або уряду США.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Безбар'єрність
Для кого:
для дорослих
Навички:

HARD: Освоєння словника безбар’єрності, Освоєння створення фемінітивів, Удосконалення інструментів комунікації, Уміння висвітлювати проблеми різних груп, Уміння комунікувати чутливі теми в медіа

SOFT: Вміння комунікувати мовою безбар’єрності та інклюзивності, Освоєння правил комунікації з ветеранською спільнотою, Освоєння правил комунікації про СПНК, Освоєння правил комунікації про старших людей

Програма

thumb-Тимур Левчук в блакитній сорочці в офісному приміщенні

Розпочати

Серія 1. Що таке ґендерна рівність та соціальна інклюзія

Серія присвячена GESI-підходу в комунікаціях, а також тому, які негативні наслідки відсутності такого підходу для різних груп населення, з одного боку, і для організацій / компаній — з іншого.
thumb-Артем Захарченко в синій сорочці в офісному приміщенні

Серія 2. Наративи в комунікаціях, data driven approach у комунікаціях щодо ґендерної рівності та соціальної інклюзії

Серія присвячена тому, що таке комунікація через наративи? У чому її перевага над іншими способами комунікації, які переваги дає data driven-підхід у комунікаціях? Що можна дізнатися з аналізу наративів про ґендерну рівність та соціальну інклюзію? Як формувати конструктивний соціальний наратив щодо ґендерної рівності? Як використовувати дані під час формування такого наративу?
thumb-Яна Гончаренко в костюмі в офісному приміщенні

Серія 3. Як комунікувати чутливі теми в медіа

Серія присвячена тому, які теми можна назвати чутливими, які головні принципи інклюзивної та ґендерно чутливої мови, як комунікувати про інклюзію та ґендерну рівність, який успішний досвід демонструють українські інституції в цьому напрямі.

Запрошені експерти

thumb-Тимур Левчук у сорочці та штанах сидить у приміщенні
Тимур Левчук
Радник з ґендерної рівності та соціальної інклюзії проєкту ТСА
thumb-Артем Захарченко у поло в приміщенні на фоні сходів
Артем Захарченко
Письменник, науковець, редактор
thumb-Яна Гончаренко у чорному піджаку сидить у приміщенні
Яна Гончаренко
Директорка з корпоративних комунікацій та сталого розвитку Starlight Media
thumb-Яна Брензей у піджаку та джинсах сидить у приміщенні
Яна Брензей
Телеведуча, феміністка

Створено за підтримки

thumb-Логотип USAID (Агентства США з міжнародного розвитку). Зображення показує герб США з потиском рук, з написом «Від американського народу» під логотипом

USAID

thumb-Чорний герб України та МКСК

Міністерство культури та стратегічних комунікацій України

Вам також може сподобатись