Проходь Цифрограм

Будь, як DZIDZIO!
Отримуй національний сертифікат з цифрової грамотності. Ним можна посилити резюме та похвалитися в соцмережах.

Розпочати тестування

Ставайте авторами освітніх серіалів

У цьому розділі ви можете поділитися своїми ідеями для курсів у форматі едьютеймент. Запропонуйте тему, сценарій або готовий відеокурс про цифрову освіту, технології та все, що пов’язано з цифровою грамотностю. Чекаємо на нових авторів та круті ідеї.
Тисніть на кнопки, щоб дізнатися стандарти контенту і подати опис свого проєкту.

Освітні серіали

На вас чекають освітні серіали: базові цифрові навички, цифрова грамотність для вчителів, серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті», онлайн-сервіси для вчителів, оплата комуналки онлайн та інші.
Щомісяця тут з'являтиметься новий освітній серіал!

Для активних громадян

Від заяви до вироку

Курс створений Національним антикорупційним бюро України та Трансперенсі Інтернешнл Україна за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»

Для молоді

Одна планета: 11 кроків назустріч довкіллю

Курс Міністерства цифрової трансформації України за підтримки Danone Ukraine (Данон в Україні) у співпраці з науково-популярним медіа Куншт.

Нові цифрові професії

Цифрові юристи 2.0

Курс Міністерства цифрової трансформації України створено за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в межах Програми USAID «Нове правосуддя».

Для активних громадян

Обережно! Кібершахраї

Курс розроблено Міністерством цифрової трансформації України за підтримки проєкту агентства з міжнародного розвитку США (USAID) «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» та значного внеску в курс Кіберполіції, НБУ, Держспецзв’язку, CERT-UA й Комітету ВРУ з цифрової трансформації.

Для держслужбовців

Що таке державна політика і як її формувати

Курс Міністерства цифрової трансформації України створено в партнерстві з Офісом ефективного регулювання (BRDO) та Національним агентством України з питань державної служби, за підтримки проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні (Підтримка DIA)», що впроваджується ПРООН в Україні та фінансується Урядом Швеції.

Для публічних службовців

Як громаді стати цифровою

Курс розроблений Міністерством цифрової трансформації України та ГО SocialBoost у межах Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Для військовослужбовців

Стоп корупція для військовослужбовців

Гостьовий курс Міністерства цифрової трансформації України розроблений Науковим центром проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, Міністерством оборони України за підтримки уряду Великої Британії

Для школярів

Нові цифрові професії

Курс розроблено Міністерством цифрової трансформації України за підтримки швейцарсько-української Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що впроваджується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.

Для молоді

Цифрова журналістика

Авторський курс Севгіль Мусаєвої втілено Міністерством цифрової трансформації України за підтримки швейцарсько-української Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що впроваджується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією. Інформаційний партнер — інтернет-видання Українська правда.

Для молоді

Фінансовий сенсей

Освітній серіал «Фінансовий сенсей» розроблено Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з банком ПУМБ та Національним банком України

Для медичних працівників

Цифрові навички для медиків

Створено Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Мінцифри та Українським католицьким університетом, НСЗУ, за підтримки Агенції з міжнародного розвитку США USAID Україна. Інформаційні партнери — медіахолдинг OBOZREVATEL та HELSI

Для школярів

Підприємництво для школярів. Модуль 6. Юридичні аспекти

Освітній серіал «Підприємництво для школярів. Модуль 6. Юридичні аспекти» розроблено Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з компанією «Київстар» та студією онлайн-освіти EdEra.

Для школярів

Підприємництво для школярів. Модуль 5. Презентація продукту

Освітній серіал «Підприємництво для школярів. Модуль 5. Презентація продукту та пошук інвесторів» розроблено Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з компанією «Київстар» та студією онлайн-освіти EdEra.

Для школярів

Підприємництво для школярів. Модуль 4. Фінанси та продажі

Освітній серіал «Підприємництво для школярів. Модуль 4. Фінанси та продажі» розроблено Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з компанією «Київстар» та студією онлайн-освіти EdEra.

Для школярів

Підприємництво для школярів. Модуль 3. Команда

Освітній серіал «Підприємництво для школярів» розроблено Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з компанією «Київстар» та студією онлайн-освіти EdEra.

Для молоді

Медіаграмотність у часи пандемії

Курс Міністерства цифрової трансформації України створений спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за підтримки USAID.

Для школярів

Підприємництво для школярів. Модуль 2. Маркетинг

Освітній серіал «Підприємництво для школярів» розроблено Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з «Київстар» та студією онлайн-освіти EdEra

Для держслужбовців

Основи кібергігієни

Курс Координатора проектів ОБСЄ в Україні у рамках проекту «Посилення спроможностей українських державних органів у сфері кібергігієни та кібербезпеки» за підтримки урядів Німеччини та Сполученого Королівства як частина загальної короткострокової програми підвищення кваліфікації для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у співпраці з Українською школою урядування.

Для школярів

Підприємництво для школярів. Модуль 1. Ідея

Освітній серіал «Підприємництво для школярів» розроблено Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з «Київстар» та студією онлайн-освіти EdEra.

Нові цифрові професії

Штучний інтелект для школярів

Курс Міністерства цифрової трансформації України за підтримки швейцарсько-української Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що впроваджується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією, у співпраці з науково-популярним медіа Куншт

Безбар'єрність

Цифрові технології для людей з інвалідністю

Серіал реалізовано Міністерством цифрової трансформації разом із ГО Паросток у межах конкурсу IT-ініціатив #HackCorona in Ukraine, що проводився Міністерством цифрової трансформації та програмою EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією

Цифрові фінанси

10 запитань фінансовому коучу

Серіал створено Міністерством цифрової трансформації та НБУ за підтримки програми IFC «Фінансова інклюзія заради зростання в Україні» в партнерстві з Фондом належного врядування Великобританії та Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань.

Для новачків

Штучний інтелект

Ви дізнаєтесь, що таке штучний інтелект, яку користь він приносить, які ризики пов'язані з використанням технологій та як такі технології використовують українські та міжнародні компанії

Для бізнесу і стартапів

Стартуй стартап

Спільний проект Міністерства цифрової трансформації та YEP, за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Онлайн-сервіси

Електронний підпис

Проєкт Міністерства цифрової трансформації України за підтримки партнерів — Програми ООН із відновлення та розбудови миру

Для новачків

Базові цифрові навички. Сезон 2

Час рухатися далі тим, хто завершив перший сезон і зробив перші кроки в цифровому світі.

Для новачків

Базові цифрові навички. Сезон 3

Позаду вже два сезони серіалу. На черзі останній — третій. Успіхів!

Онлайн-сервіси

Онлайн-інструменти протидії домашньому насильству

Освітній серіал створено Міністерством внутрішніх справ та Міністерством цифрової трансформації за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом Уряду Канади.

Для тренерів

Тренінг для тренерів

Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації України та Фонду Східна Європа

Онлайн безпека

Кіберняні

Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації України, компанії з кібербезпеки 10Guards, компанії Cyberlab і компанії Moneyveo.

Для школярів

Діджитал-фізкультура для школярів за участі зірок спорту

Заняття спортом вдома під час карантину. Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації України, Фонду Ріната Ахметова та ФК «Шахтар»

Для вчителів

Цифрові навички для вчителів

Якщо ви — вчитель, то цей серіал саме для вас. Ви навчитеся застосовувати онлайн-інструменти, щоб навчальний процес став більш захопливим і ефективним. Однак спочатку рекомендуємо переглянути освітній серіал «Базові цифрові навички».

Для активних громадян

Зірки e-демократії

Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації України та Фонду Східна Європа

Перебіг навчання

01

Оберіть серіал за тематикою

Наразі на онлайн-платформі доступні декілька освітніх серіалів. Вони всі безкоштовні, вам не потрібно нічого оплачувати

02

Вчіться, коли вам зручно

Після перегляду перевірте себе. Не хвилюйтесь, якщо не пройшли тестування з першого разу — ви завжди можете повернутся до будь-якого уроку та переглянути його знову

03

Отримайте ваш сертифікат

Він підтвердить здобуті вами навички та допоможе під час працевлаштування. Ви зможете завантажити його та поділитись із друзями в соцмережах

Послухайте, як цікаво

Освітні серіали з цифрової грамотності та документальний аудіосеріал про торгівлю людьми на MEGOGO Audio. Відповідальність за функціонування та наповнення медіасервісу несе ТОВ «МЕГОГО».

Всеукраїнська школа онлайн

Всеукраїнської школи онлайн — сучасний онлайн-ресурс для навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів. На платформі розміщено уроки з 18 основних предметів, що побудовані за принципом мікронавчання.
Всі навчальні матеріали пройшли 8 ступенів перевірки та відповідають державним стандартам.

Поглиблюйте знання з платформою Zrozumilo!

Освітня онлайн-платформа Zrozumilo! – проєкт Фонду Східна Європа, нашого стратегічного партнера.
Тут зібрані безкоштовні курси для громадських активістів, працівників органів влади, освітян, молоді та загалом усіх, хто шукає якісних знань.
Реєструйтесь – і поринайте у світ онлайн-навчання!

802 464

Скільки людей вже користуються платформою

Не певні в своїх навичках?

Пройдіть загальне тестування та дізнайтеся, які курси вам потрібно пройти

Пройти тестування

Робимо життя українців простішим і легшим

Робимо життя українців простішим і легшим

Лада Бондарєва

Мені здається, що з того часу, як я навчилась користуватись комп’ютером та Інтернетом, а це було 5 років тому, я з кожним роком стаю молодшою… Моє життя стало активним і насиченим.

Ольга Філіппова

Цифрова освіта – це квантовий стрибок у фантастичне поле можливостей, про яке я раніше могла лише мріяти. Жити якісно, творчо, без обмежень, здійснювати свої плани та мрії, спілкуватися

Леон Городиський

Я письменник, історик і краєзнавець, опанувавши комп’ютерну техніку і інтернет тепер можу друкувати та розповсюджувати свою творчість в соціальних мережах.

Лідія Мухіна

Смартфон та ноутбук не лякають мене, вони - мої друзі! Я знаю, що таке «жити онлайн» - щодня спілкуюсь з друзями й родичами через соціальні мережі, Viber, Skype та WhatsApps.

Валентина Волохова

Тепер не уявляю, як би я жила, не маючи можливості в будь-який час зателефонувати родичам по скайпу, спілкуватися з друзями в «Фейсбуці» і за допомогою електронної пошти.

Потрібна допомога?

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання, звертайтесь на гарячу лінію підтримки (8:00-20:00)