Проходь Цифрограм

90 запитань + твоя увага + треки alyona alyona на фоні = національний сертифікат про рівень твоєї цифрової грамотності.
Його можна додати до резюме та похизуватися в соцмережах.

Розпочати тестування

Ставайте авторами освітніх серіалів

У цьому розділі ви можете поділитися своїми ідеями для курсів у форматі едьютеймент. Запропонуйте тему, сценарій або готовий відеокурс про цифрову освіту, технології та все, що пов’язано з цифровою грамотностю. Чекаємо на нових авторів та круті ідеї.
Тисніть на кнопки, щоб дізнатися стандарти контенту і подати опис свого проєкту.

Освітні серіали

На вас чекають освітні серіали: базові цифрові навички, цифрова грамотність для вчителів, серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті», онлайн-сервіси для вчителів, оплата комуналки онлайн та інші.
Щомісяця тут з'являтиметься новий освітній серіал!

Для військовослужбовців

Стоп корупція для військовослужбовців

Гостьовий курс Міністерства цифрової трансформації України розроблений Науковим центром проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, Міністерством оборони України за підтримки уряду Великої Британії

Для школярів

Нові цифрові професії

Курс розроблено Міністерством цифрової трансформації України за підтримки швейцарсько-української Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що впроваджується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.

Для молоді

Цифрова журналістика

Авторський курс Севгіль Мусаєвої втілено Міністерством цифрової трансформації України за підтримки швейцарсько-української Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що впроваджується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією. Інформаційний партнер — інтернет-видання Українська правда.

Для молоді

Фінансовий сенсей

Освітній серіал «Фінансовий сенсей» розроблено Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з банком ПУМБ та Національним банком України

Для медичних працівників

Цифрові навички для медиків

Створено Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Мінцифри та Українським католицьким університетом, НСЗУ, за підтримки Агенції з міжнародного розвитку США USAID Україна. Інформаційні партнери — медіахолдинг OBOZREVATEL та HELSI

Для держслужбовців

Адміністративний ресурс і як йому протидіяти

Курс Міністерства цифрової трансформації України та Громадянської мережі ОПОРА про зловживання адміністративними ресурсами. Сертифікат надає кредити обсягом 0,2 ЄКТС.

Для школярів

Підприємництво для школярів. Модуль 6. Юридичні аспекти

Освітній серіал «Підприємництво для школярів. Модуль 6. Юридичні аспекти» розроблено Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з компанією «Київстар» та студією онлайн-освіти EdEra.

Для школярів

Підприємництво для школярів. Модуль 5. Презентація продукту

Освітній серіал «Підприємництво для школярів. Модуль 5. Презентація продукту та пошук інвесторів» розроблено Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з компанією «Київстар» та студією онлайн-освіти EdEra.

Для школярів

Підприємництво для школярів. Модуль 4. Фінанси та продажі

Освітній серіал «Підприємництво для школярів. Модуль 4. Фінанси та продажі» розроблено Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з компанією «Київстар» та студією онлайн-освіти EdEra.

Для школярів

Підприємництво для школярів. Модуль 3. Команда

Освітній серіал «Підприємництво для школярів» розроблено Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з компанією «Київстар» та студією онлайн-освіти EdEra.

Для молоді

Медіаграмотність у часи пандемії

Курс Міністерства цифрової трансформації України створений спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за підтримки USAID.

Для школярів

Підприємництво для школярів. Модуль 2. Маркетинг

Освітній серіал «Підприємництво для школярів» розроблено Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з «Київстар» та студією онлайн-освіти EdEra

Підприємництво

Почати бізнес. Креативна індустрія

Цей серіал розроблений в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Польщі й Японії.

Для держслужбовців

Викривач у законі

Курс Міністерства цифрової трансформації України спільно з Національним агентством з питань запобігання корупції за підтримки Проєкту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні “ВзаємоДія”» (SACCI).

Підприємництво

Фінансова грамотність для підприємців

Підготовка цього освітнього серіалу стала можливою завдяки підтримці Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC).

Для держслужбовців

Основи кібергігієни

Курс Координатора проектів ОБСЄ в Україні у рамках проекту «Посилення спроможностей українських державних органів у сфері кібергігієни та кібербезпеки» за підтримки урядів Німеччини та Сполученого Королівства як частина загальної короткострокової програми підвищення кваліфікації для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у співпраці з Українською школою урядування.

Для школярів

Підприємництво для школярів. Модуль 1. Ідея

Освітній серіал «Підприємництво для школярів» розроблено Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з «Київстар» та студією онлайн-освіти EdEra.

Нові цифрові професії

Штучний інтелект для школярів

Курс Міністерства цифрової трансформації України за підтримки швейцарсько-української Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що впроваджується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією, у співпраці з науково-популярним медіа Куншт

Безбар'єрність

Цифрові технології для людей з інвалідністю

Серіал реалізовано Міністерством цифрової трансформації разом із ГО Паросток у межах конкурсу IT-ініціатив #HackCorona in Ukraine, що проводився Міністерством цифрової трансформації та програмою EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією

Нові цифрові професії

Цифрові юристи

Серіал створено Міністерством цифрової трансформації за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Погляди авторів, викладені у цьому відео, не обов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду Сполучених Штатів Америки. Серіал також створено за сприяння Міністерства освіти і науки України.

Цифрові фінанси

10 запитань фінансовому коучу

Серіал створено Міністерством цифрової трансформації та НБУ за підтримки програми IFC «Фінансова інклюзія заради зростання в Україні» в партнерстві з Фондом належного врядування Великобританії та Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань.

Цифрові фінанси

Все про блокчейн, біткоїн та криптовалюти

Курс Міністерства цифрової трансформації України за підтримки компаній Binance, Hacken та Crystal Blockchain

Для новачків

Штучний інтелект

Ви дізнаєтесь, що таке штучний інтелект, яку користь він приносить, які ризики пов'язані з використанням технологій та як такі технології використовують українські та міжнародні компанії

Для бізнесу і стартапів

Стартуй стартап

Спільний проект Міністерства цифрової трансформації та YEP, за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Онлайн-сервіси

Електронний підпис

Проєкт Міністерства цифрової трансформації України за підтримки партнерів — Програми ООН із відновлення та розбудови миру

Для держслужбовців

Цифрова грамотність державних службовців 1.0. на базі інструментів Google

Отримайте сертифікат, що засвідчує успішне проходження базового курсу з цифрової грамотності обсягом 0,1 кредит ЄКТС

Для новачків

Базові цифрові навички. Сезон 1

Навчіться впевнено користуватися смартфоном, комп'ютером і планшетом

Для новачків

Very Verified: онлайн-курс з медіаграмотності

Онлайн курс розроблений міжнародною організацією IREX у партнерстві зі студією онлайн-освіти EdEra. Very Verified є частиною проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», який впроваджується IREX за підтримки Посольства США та Посольства Великої Британії в Україні, у партнерстві з Міністерством освіти та науки України та Академією української преси.

Для новачків

Базові цифрові навички. Сезон 2

Час рухатися далі тим, хто завершив перший сезон і зробив перші кроки в цифровому світі.

Для новачків

Базові цифрові навички. Сезон 3

Позаду вже два сезони серіалу. На черзі останній — третій. Успіхів!

Для держслужбовців

Доступ до публічної інформації

Курс Міністерства цифрової трансформації України створено за підтримки Уповноваженого ВРУ з прав людини, НАДС та проєкту «Права людини для України», який впроваджується ПРООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії

Для школярів і підлітків

Вступ: діджитал-маркетинг для школярів та студентів

Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації України та Київського національного університету імені Тараса Шевченка, за участю GoIT, Netpeak, Vintage та при підтримці бренду GoITeens

Цифрові фінанси

Дружні цифрові фінанси

Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації України, НБУ та Ощадбанку

Онлайн-сервіси

Онлайн-інструменти протидії домашньому насильству

Освітній серіал створено Міністерством внутрішніх справ та Міністерством цифрової трансформації за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом Уряду Канади.

Для вчителів

Інтерактивне навчання: інструменти та технології для цікавих уроків

Оглядовий освітній серіал про інновації в навчанні. Ініціатива Міністерства цифрової трансформації за підтримки АСБІС-Україна, Apple, Logitech, Prestigio Solutions, Microsoft та Ліко-Школи

Для тренерів

Тренінг для тренерів

Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації України та Фонду Східна Європа

Діджитал

Клуб Не Анонімних Блогерів

Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації, WHY NOT? ENOT і ТМ Ласунка

Онлайн-сервіси

Персональні дані

Проєкт Міністерства цифрової трансформації України за підтримки партнерів – Програми розвитку ООН в Україні, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та ГО «PrivacyHub»

Діджитал

TikTok / Instagram / Facebook: як залишатись в тренді в 2020

Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації та Senate Agency, за підтримки бренду Gelius

Онлайн безпека

Кіберняні

Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації України, компанії з кібербезпеки 10Guards, компанії Cyberlab і компанії Moneyveo. Отримайте сертифікат, що засвідчує успішне проходження курсу із кібербезпеки обсягом 0,2 кредиту ЄКТС

Для бізнесу і стартапів

Відкриті дані для бізнесу

Проєкт Міністерства цифрової трансформації України за підтримки USAID/UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS»

Для школярів і підлітків

Про кібербулінг для підлітків

Проєкт Міністерства цифрової трансформації України за підтримки ЮНІСЕФ в Україні.

Онлайн-сервіси

Оплата комуналки онлайн. Залишайся вдома

Ви дізнаєтесь, як сплачувати комунальні послуги онлайн — з чого почати та що для цього потрібно. Ініціатива Міністерства цифрової трансформації за підтримки сервісу онлайн-платежів та переказів Portmone.com

Для школярів

Діджитал-фізкультура для школярів за участі зірок спорту

Заняття спортом вдома під час карантину. Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації України, Фонду Ріната Ахметова та ФК «Шахтар»

Для держслужбовців

Відкриті дані для державних службовців

Курс Міністерства цифрової трансформації України за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS». Отримайте сертифікат, що засвідчує успішне проходження курсу з відкритих даних для державних службовців обсягом 0,2 кредиту ЄКТС

Для вчителів

Цифрові навички для вчителів

Якщо ви — вчитель, то цей серіал саме для вас. Ви навчитеся застосовувати онлайн-інструменти, щоб навчальний процес став більш захопливим і ефективним. Однак спочатку рекомендуємо переглянути освітній серіал «Базові цифрові навички»

Для батьків

Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті»

Дізнайтесь, як уберегти дітей онлайн від шкідливих матеріалів, кібербулінгу, суїцидальних Інтернет-спілок, сексуального насильства.

Для активних громадян

Публічні консультації онлайн

Проєкт Міністерства цифрової трансформації України в партнерстві з громадською організацією Центр «Ейдос!» та в рамках Проєкту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!»(SACCI).

Для активних громадян

Зірки e-демократії

Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації України та Фонду Східна Європа

Вибори

Виборець

Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації України та Центру сприяння реформам

Вибори

Кандидат

Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації України та Центру сприяння реформам

Перебіг навчання

01

Оберіть серіал за тематикою

Наразі на онлайн-платформі доступні декілька освітніх серіалів. Вони всі безкоштовні, вам не потрібно нічого оплачувати

02

Вчіться, коли вам зручно

Після перегляду перевірте себе. Не хвилюйтесь, якщо не пройшли тестування з першого разу — ви завжди можете повернутся до будь-якого уроку та переглянути його знову

03

Отримайте ваш сертифікат

Він підтвердить здобуті вами навички та допоможе під час працевлаштування. Ви зможете завантажити його та поділитись із друзями в соцмережах

Всеукраїнська школа онлайн

Всеукраїнської школи онлайн — сучасний онлайн-ресурс для навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів. На платформі розміщено уроки з 18 основних предметів, що побудовані за принципом мікронавчання.
Всі навчальні матеріали пройшли 8 ступенів перевірки та відповідають державним стандартам.

Поглиблюйте знання з платформою Zrozumilo!

Освітня онлайн-платформа Zrozumilo! – проєкт Фонду Східна Європа, нашого стратегічного партнера.
Тут зібрані безкоштовні курси для громадських активістів, працівників органів влади, освітян, молоді та загалом усіх, хто шукає якісних знань.
Реєструйтесь – і поринайте у світ онлайн-навчання!

627 673

Скільки людей вже користуються платформою

Не певні в своїх навичках?

Пройдіть загальне тестування та дізнайтеся, які курси вам потрібно пройти

Пройти тестування

Робимо життя українців простішим і легшим

Робимо життя українців простішим і легшим

Лада Бондарєва

Мені здається, що з того часу, як я навчилась користуватись комп’ютером та Інтернетом, а це було 5 років тому, я з кожним роком стаю молодшою… Моє життя стало активним і насиченим.

Ольга Філіппова

Цифрова освіта – це квантовий стрибок у фантастичне поле можливостей, про яке я раніше могла лише мріяти. Жити якісно, творчо, без обмежень, здійснювати свої плани та мрії, спілкуватися

Леон Городиський

Я письменник, історик і краєзнавець, опанувавши комп’ютерну техніку і інтернет тепер можу друкувати та розповсюджувати свою творчість в соціальних мережах.

Лідія Мухіна

Смартфон та ноутбук не лякають мене, вони - мої друзі! Я знаю, що таке «жити онлайн» - щодня спілкуюсь з друзями й родичами через соціальні мережі, Viber, Skype та WhatsApps.

Валентина Волохова

Тепер не уявляю, як би я жила, не маючи можливості в будь-який час зателефонувати родичам по скайпу, спілкуватися з друзями в «Фейсбуці» і за допомогою електронної пошти.

Потрібна допомога?

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання, звертайтесь на гарячу лінію підтримки (8:00-20:00)