All Digital Week в Україні

All Digital Week — або Європейський тиждень цифрової грамотності — це щорічна інформаційна кампанія присвячена розвитку цифрових навичок громадян.

У 2021 році All Digital Week вперше проводиться в Україні на державному рівні разом із партнерами та оргкомітетом.

Стати співорганізатором подій

Ви можете додати свою подію на європейську карту та потрапити у програму українських подій у Facebook ставши партнером Мінцифри.

#AllDigitalWeek

За 2010-2020 роки до Європейського тижня цифрової грамотності долучились понад 1 300 000 учасників.

Кампанія проводиться у коворкінгах, громадських центрах, школах, університетах, бібліотеках та інших місцях, пов’язаних з освітою.

Програма

Міністерство цифрової трансформації разом з партнерами готують освітню програму, насичену на онлайн та офлайн події.

Щоб нічого не пропустити, стежте за оновленнями на сторінці івенту у Facebook

Бренди-партнери Тижня цифрової грамотності в Україні

Цитрус, Фокстрот, MOYO, Eldorado, АТБ-Маркет, Vodafone, Альфа-Банк, Ощадбанк, grc.ua, Jooble, robota.ua, Happy Monday, Work.ua, Google, CFC Big Ideas, Facebook, Huawei Ukraine, 104.ua, WOG, Multiplex, ІТ-Інтегратор, Accord Group, Cisco Ukraine, Monobank, Нова Пошта, Lifecell ... і список оновлюється!

Партнери Тижня цифрової грамотності в Україні

МБО «Фонд Східна Європа», Міністерство освіти і науки, Національне агентство України з питань державної служби, Національна агенція кваліфікації, Українська бібліотечна асоціація, консорціум dСomFra, НТУ "ХПІ", КНУКіМ, КНУ імені Т. Шевченка, Національна спілка журналістів України, Укрпошта, Всеукраїнський молодіжний центр, ... і список оновлюється!

Чому це важливо?

42% громадян ЄС не мають базових цифрових навичок. В Україні, за даними 2019 року, не володіють базовими цифровими навичками ще більше громадян — 53%. Але ж від рівня цифрової грамотності залежить не лише комфорт проживання в країні цифрових сервісів, а й конкурентоспроможність кожної людини, її вміння опиратися фейкам та дбати про свої дані онлайн. Простими словами, цифрова грамотність так само важлива сьогодні, як вміння писати, читати і говорити.

Ініціативна команда

Валерія Іонан
Тетяна Нанаєва
Антоніна Букач
Аліна Севастюк
Олена Чайковська
Марина Толмач
Сергій Бронін
Світлана Шитікова