thumb-image-16526

Акаунт-менеджер

Хто такий акаунт-менеджер і як ним стати

Експерти: Володимир Фризюк

Якщо ви можете знайти спільну мову з ким завгодно, легко вирішуєте конфлікти, працюєте за нестабільним графіком, вивчаєте дані й маркетинг — професія аккаунт-менеджера для вас. Акаунт-менеджер працює з клієнтами та супроводжує процес надання послуги конкретному замовнику. Це «людина-оркестр», яка контролює виконання всіх завдань для клієнтів креативних агенцій, веде комунікацію з ними, підтримує добрі стосунки, пропонує нові послуги та продукти. Це перша людина в компанії чи агенції, з якою починає взаємодіяти клієнт. В освітньому серіалі ви дізнаєтеся, які є труднощі, переваги та рутина професії. Зрозумієте, яких навичок вона потребує, де можна працювати та з чого почати. У цій професії комунікація важливіша за будь-який бекграунд. Якщо вмієте вмовити будь-кого на будь-що — може, вона для вас?

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння DENTSU.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Re/Upskilling
Для кого:
для ВПО, для шукачів нової роботи, для шукачів нової професії
Навички:

HARD: Використання основ ділової комунікації, Вирішення тактичних проблем, Етапи роботи з клієнтом, Етапи тендеру, Знання галузі роботи, Письмова комунікація, Професійна етика, Робота з інструментами для управління проєктами, Робота з інструментами керування завданнями проєкту

SOFT: Антикризова комунікація, Багатозадачність, Вирішення криз і конфліктів, Командна робота в менеджменті, Комунікація з клієнтами в менеджменті, Комунікація форс-мажорів, Стресостійкість, Управління зацікавленими сторонами, Усна комунікація

Професія:
Акаунт-менеджер

Програма

thumb-image-16544

Розпочати

Серія 1. Хто такий акаунт-менеджер і де він працює

У першій серії говоримо про те, хто такий акаунт-менеджер та в яких індустріях і компаніях він може працювати, який кар’єрний шлях може бути у цій професії.
thumb-image-16550

Серія 2. Освіта та навички акаунт-менеджера

Друга серія присвячена навичкам, якими має володіти акаунт-менеджер. У ній розберемо, що відіграє важливішу роль у професії – soft чи hard skills, а також чи потрібна фахівцю профільна освіта.
thumb-image-16556

Серія 3. Взаємодія акаунт-менеджера з іншими спеціалістами в агенції

У третій серії поговоримо про структуру агентств, з’ясуємо, які функції виконує кожен департамент та як акаунт-менеджер взаємодіє з іншими спеціалістами своєї організації.

Запрошені експерти

thumb-image-16565

Володимир Фризюк

Операційний директор комунікаційної групи dentsu Ukraine

Створено за підтримки

thumb-image-16573

Dentsu Ukraine

Вам також може сподобатись