thumb-image-9071

Антикорупція

Гід для бізнесу: як розпізнати корупцію та протидіяти їй

Експерти:

Якщо ви малий або середній бізнес і підозрюєте, що стикнулися з корупцією — цей освітній серіал для вас. Оцініть ризики корупції для бізнесу, розпізнавайте заборонені практики у бізнес-відносинах. Прослухайте про роботу державного апарату та захист викривачів. Всі ці правила допоможуть зробити ведення бізнесу прозорішим. Серіал також можна використовувати для тренінгів у великому бізнесу.

 

Рекомендації по протидії корупції створені на основі Типової антикорупційної програми юридичної особи від НАЗК та міжнародного документа — посібника із колективних дій проти корупції від Глобального договору ООН, інших норм міжнародного права.

 

Розпізнавайте корупцію та протидійте її проявам!

 

Освітній серіал розроблений у рамках «Anti-Corruption Collective Action», програми Глобального договору ООН в Україні. До роботи над ним долучилися понад 50 українських експертів із приватного та державного секторів. Цей проєкт унікальний, бо його розробили підприємці, керуючись проблемами та викликами, які є важливими саме для них.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська
Тема:
Антикорупція
Для кого:
для активних громадян, для стартаперів , для бізнесу та підприємців
Навички:

Програма

thumb-image-9089

Розпочати

Серія 1. Ризики для бізнесу

Компанії, які не мають ризик-менеджменту, стикаються із зовнішніми та внутрішніми загрозами. У цьому відео детектив окреслює ризики, які можуть виникнути в компанії в разі недотримання антикорупційної політики, а також показує потенційні рішення для їх уникнення.
thumb-image-9095

Серія 2. Заборонені практики

Як визначити межу між дозволеним і недозволеним? Це відео торкнеться теми подарунків та конфлікту інтересів, а також покаже приклади неправомірної вигоди. Детектив розкаже, які заходи треба вжити задля уникнення регуляторних ризиків та кримінального переслідування.
thumb-image-9101

Серія 3. Робота з державним апаратом

Цей модуль присвячений темі ризиків та викликів роботи з державним апаратом. Він містить в собі опис алгоритму дій для МСП, які потерпають від корупційних дій посадовців.

Створено за підтримки

thumb-image-9112

Глобальний договір ООН в Україні

Вам також може сподобатись