thumb-image-78112

Антикорупційна робота в ОМС

Як налагодити ефективну антикорупційну роботу в органі місцевого самоврядування

Експерти: Сергій Деркач, Катерина Дацко, Анна Федоренко, +1

Цей освітній серіал — про те, як налагодити ефективну антикорупційну роботу в органі місцевого самоврядування. Поговоримо про переваги комплаєнс-системи для працівників органу й мешканців громади. Розглянемо, як керівник ОМС та антикорупційний уповноважений можуть сформувати культуру доброчесності, заохочувати посадовців і небайдужих громадян повідомляти про корупцію та протидіяти їй.  Ви навчитеся планувати антикорупційну роботу й організувати антикорупційне навчання для працівників органу. А також дізнаєтеся, які документи розробити для ефективної антикорупційної політики та як мінімізувати прояви типових корупційних ризиків у діяльності місцевої влади. Автори курсу: Андрій Преподобний, Уляна Онищук, Катерина Дацко, Анна Федоренко.

 

Освітній серіал створено за спільної ініціативи Мінвідновлення, Мінцифри та Фундації інституційного розвитку для платформи Дія.Освіта в межах проєкту «Прозоре відновлення громад через управління ризиками та розвиток системи комплаєнсу», що реалізується за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) — провідної програми підтримки боротьби з корупцією в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується та реалізується Міністерством закордонних справ Данії.

Думки та погляди, висловлені експертами або організаціями в цьому освітньому серіалі, не обов’язково відображають позицію EUACI, Європейського Союзу чи Міністерства закордонних справ Данії.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська
Тема:
Антикорупція
Для кого:
для держслужбовців, для публічних службовців, для активних громадян
Навички:

HARD: Аналіз потенційних контрагентів, Захист викривачів, Знання стандартів протидії корупції, Менеджмент антикорупційної роботи, Мінімізація корупційних ризиків, Організація антикорупційного навчання, Оцінювання корупційних ризиків, Розробка антикорупційної політики

SOFT: Заохочення до протидії корпції, Планування тематичних заходів, Формування прозорої системи роботи

Програма

thumb-image-78130

Розпочати

Серія 1. Міжнародні стандарти протидії корупції

У цій серії розглянемо, як міжнародне законодавство регулює протидію корупції у світі. І які стандарти Україна імплементувала у своє антикорупційне законодавство.
thumb-image-78136

Серія 2. Організація антикорупційної роботи в ОМС

У цій серії розглянемо, як влаштована система антикорупційної роботи в органах місцевого самоврядування. Поговоримо про зони відповідальності та функції антикорупційного уповноваженого, голови громади, залученість місцевої ради, депутатів і посадовців.
thumb-image-78142

Серія 3. Роль керівника у розбудові доброчесного середовища громади

Ця серія присвячена впливу керівника ОМС на формування культури доброчесності в громаді. Розглянемо концепцію Tone at the top і перелік кроків, які має виконати голова громади, щоб налагодити систему протидії корупції.

Запрошені експерти

thumb-image-78151
Сергій Деркач
Заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України
thumb-image-78155
Катерина Дацко
Виконавча директорка ГО «Фундація інституційного розвитку»
thumb-image-78159
Анна Федоренко
Проєктна менеджерка з розбудови комплаєнсу та доброчесності ГО «Фундація інституційного розвитку»
thumb-image-78163
Антон Лобов
Експерт зі зв'язків з громадськістю ГО «Фундація інституційного розвитку»

Створено за підтримки

thumb-image-78170

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури

thumb-image-78173

Фундація інституційного розвитку

thumb-image-78176

Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні

Вам також може сподобатись