thumb-image-93776

Штучний інтелект

Ви дізнаєтесь, що таке штучний інтелект та яку користь він приносить українським та міжнародним компаніям

Експерти: Анастасія Даугуле, Ніка Тамайо Флорес

Штучний інтелект (ШІ) вже давно захопив уяву письменників та журналістів. Втім, мало хто насправді розуміє, на що здатні технології та чого нам варто від них очікувати. Алгоритми, наприклад, допомагають автоматизувати механічні задачі. Штучний інтелект уже допомагає в медицині, передбаченні стихійних лих, підборі контенту в соцмережах та створенні протезів.

 

Цей серіал — короткий вступ у тему штучного інтелекту. Дізнайтеся, що це, як і де його використовують. Вивчіть основні терміни штучного інтелекту: алгоритми, моделі, нейронні мережі.

 

ШІ задає ритм новій епосі!

 

Освітній серіал втілено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України, за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Штучний інтелект
Компетенції:
Створення цифрового контенту
Навички:

HARD: Машинний аналіз тексту, Моделювання поведінки клієнтів на основі ШІ, Робота з алгоритмами ШІ, Робота з даними, Робота з чат-ботами

Програма

thumb-image-93794

Розпочати

Серія 1 – Що таке ШІ та чи варто очікувати на Термінатора?

Що таке штучний інтелект. Чому він такий популярний. Найвідоміші досягнення ШІ. Які існують алгоритми ШІ. Чому популярні уявлення про ШІ не завжди відповідають дійсності.
thumb-image-93800

Серія 2 – З якими технологіями ШІ ми стикаємось щодня?

Якими алгоритмами ШІ ми користуємось щодня. Чи можуть алгоритми зрівнятись з людиною. Що таке нейронні мережі та як вони працюють. Які ризики використання ШІ існують
thumb-image-93806

Серія 3 – Як технології ШІ допомагають людству?

Чому дані важливі для розробки алгоритмів ШІ. Що потрібно для створення алгоритмів ШІ, крім даних. Як різні спеціалісти використовують ШІ в своїй роботі. Чи можуть алгоритми ШІ вирішити глобальні проблеми людства. Як кожна людина може долучитись до створення ШІ.

Запрошені експерти

thumb-image-93815
Анастасія Даугуле
Телеведуча телеканалу Інтер
thumb-image-93819
Ніка Тамайо Флорес
Керівниця консалтингу в Data Science UA

Створено за підтримки

thumb-image-93826

EGAP

thumb-image-93829

Куншт

Вам також може сподобатись