thumb-Міріам Драгіна та Христина Соловій на темному фоні

Штучний інтелект для школярів

Все про штучний інтелект: його сила і слабкість, етичність ШІ, нейромережі, алгоритми, типи навчання ШІ, обробка природної мови та професії у сфері

Експерти: Міріам Драгіна

Штучний інтелект уже захопив пилососи та Siri, не кажучи вже про Chat GPT!

 

ШІ не управляє світом, але вже став новою нормою — від Amazon Alexa до фотопасток. Їх використовують для підбору рекомендацій в соцмережах, діагностики коронавірусу при запаленні легень та розпізнавання облич. Це лише декілька прикладів — зможете почути більше під час перегляду серіалу.

 

І не тільки почути, а й зрозуміти, як створити штучний інтелект! Довідайтесь, як працюють нейромережі, обробка природної мови та комп'ютерний зір. Окремі серії присвячені алгоритмам класифікації, дереву рішень, логістичної регресії, лінійному дискримінативному аналізу, методу опорних векторів та К-середніх, Стекінгу, Беггінгу, Випадковому лісу і Бустінгу.

 

Якщо маєте бажання зробити ШІ частиною своєї професії, цей освітній серіал — для вас.

 

Сценаристи курсу: Дмитро Чумаченко, Ярослава Куцай, Олеся Павлишин, Дар'я Кузява.

 

Серіал Міністерства цифрової трансформації України за підтримки швейцарсько-української Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що впроваджується Фондом «Східна Європа» та фінансується Швейцарією, у співпраці з науково-популярним медіа «Куншт».

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.2
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Штучний інтелект
Для кого:
для школярів
Навички:

HARD: Етика застосування штучного інтелекту, Застосування ШІ в екології, Застосування ШІ в медицині, Застосування ШІ в мистецтві, Лінійний дискримінативний аналіз , Навчання без вчителя, Навчання з вчителем, Навчання з підкріпленням, Обробка природної мови, Робота з алгоритмами: бустінг , Робота з алгоритмами: випадковий ліс, Робота з алгоритмами: дерево рішень, Робота з алгоритмами: логістична регресія , Робота з алгоритмами: метод К-середніх , Робота з алгоритмами: метод опорних векторів, Робота з алгоритмами: наївний Баєс , Робота з алгоритмами: стекінг, Робота з алгоритмами ШІ, Робота з комп'ютерним зором, Робота з нейромережами, Робота з типами задач для машинного навчання , Розуміння різниці між навчанням машин та людей, Сильний та слабкий ШІ, історія розвитку ШІ

Програма

thumb-image-35786

Розпочати

Серія 1. Що таке штучний інтелект: як навчаються люди vs як навчаються машини

Що таке штучний інтелект. Як навчаються люди та як навчаються машини. Міфи про штучний інтелект. Штучний інтелект у повсякденному житті.
thumb-image-35792

Сильний та слабкий ШІ, історія розвитку ШІ

2. Сильний та слабкий штучний інтелект, різниця між штучним інтелектом та машинним навчанням, коротка історія розвитку штучного інтелекту. Тест Тюрінґа.
thumb-image-35798

Етичні питання штучного інтелекту

Етичні питання штучного інтелекту (проблема вагонетки, расизм та сексизм штучного інтелекту, синтетичні медіа та глибинні фейки, безпілотні автомобілі). Закони робототехніки.

Запрошені експерти

thumb-image-35807

Міріам Драгіна

Продакт-дизайнерка, креативна продюсерка, радіоведуча, популяризаторка науки, поетка, співзасновниця науково-популярної платформи Brain&Ukraine.

Створено за підтримки

thumb-image-35815

EGAP

thumb-image-35818

Куншт

Вам також може сподобатись