Штучний інтелект для школярів

thumb-image-51865
Про що цей освітній серіал
Запрошені гості

Тема

Для школярів

Для кого

Нові цифрові професії

Жанр

Освітній серіал

Ми щодня користуємося технологіями штучного інтелекту (ШІ), можливо, навіть не усвідомлюючи цього: в рекомендаціях на відео-платформах, масках в соцмережах, роботах-пилосмоках, розумних помічниках та перекладачах. Штучний інтелект вже давно більше ніж хайп. Ця технологія поступово автоматизує світ та вирішує глобальні виклики.
Під час перегляду серіалу ви дізнаєтеся, що таке штучний інтелект, як його використовують для розв’язання різноманітних задач, наприклад, у сферах захисту довкілля, медицини та мистецтва. Ви зрозумієте, які є найпоширеніші методи штучного інтелекту та як вони працюють, а з якими питаннями технології людство досі не може дати раду. Ба більше, ви дізнаєтеся, як поглибити знання у сфері машинного навчання та опанувати професію пов’язану з ШІ.
Сценаристи курсу: Дмитро Чумаченко, Ярослава Куцай, Олеся Павлишин, Дар‘я Кузява.

Отримайте сертифікат, що засвідчує успішне проходження курсу обсягом 0.2 кредиту ЄКТС.

Створено за підтримки

EGAP

Метою Програми EGAP є покращення доступу громадян та бізнесу до публічних послуг і надання можливостей для впливу українців на рішення державної та місцевої влади. Робота Програми триває за трьома ключовими компонентами – електронні послуги, електронна демократія та цифровізація регіонів. Програма надає підтримку 40 пілотним громадам у 5 цільових регіонах. Програма EGAP виконується Фондом Східна Європа та Фондом InnovaBridge та фінансується Швейцарією. 

Куншт

Науково-популярний медіа, яке створює проєкти про науку та технології. Ідея, що лежить в основі медіа, — наука не позбавлена краси та творчості, і може бути захопливою, якщо подивитися на неї під правильним кутом. Команда щороку готує програми про науку на фестивалях Книжковий арсенал, Форум видавців, створювала програми для Docudays.UA, та придумала формат розумних вечірок в музеях Science After Dark.

Потрібна допомога?

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання, звертайтесь на гарячу лінію підтримки (8:00-20:00)