thumb-image-136278

Барбер

Як опанувати мистецтво чоловічої стрижки

Експерти: Олександр Поздняков, Максим Никифорюк, Генадій Марусич, +2

Блискуче лезо та точність рухів — барбершопи переросли у цілу культуру. Хочете стати барбером? Як розвивалися барбершопи, які бувають види зачісок та як безпечно голити бритвою — дізнайтеся це, переглянувши освітній серіал. Навчіться робити зріз правильно — і тоді вас полюблять десятки клієнтів.

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння Firm Barbershop.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Re/Upskilling
Для кого:
для ВПО, для шукачів нової роботи, для шукачів нової професії
Навички:

HARD: Визначення стану шкіри голови та волосся, Виконання проділів волосся, Виконання різних зрізів та відтяжок волосся, Виконання різних стрижок бороди та вусів, Дезінфекція інструментів барбера, Догляд за різними типами воллося, Догляд та косметика для бороди та вусів, Миття голови, Підбір стрижки по типу волосся та форми голови, Робота з феном, Сушіння волосся, Техніка безпеки та стандарти праці в барбершопі

SOFT: Емоційний інтелект у сфері обслуговування, Комунікація з клієнтом у сфері обслуговування, Сервіс та професійна етика

Професія:
Барбер

Програма

thumb-image-136296

Розпочати

Серія 1. Історія появи барбершопів

Історія появи барбершопів як культурного явища та загальна інформація про такі заклади. У чому їхня особливість, які технології використовуються та що такого знають барбери для догляду за чоловічим волоссям.
thumb-image-136302

Серія 2. Як стати барбером?

Мрієте стати барбером? Тоді ця серія саме для вас. Розкриємо усі можливості та переваги роботи у барбершопі. Де вчитися та вдосконалювати навички цього мистецтва і головне — найважливіші моменти роботи із клієнтами.
thumb-image-136308

Серія 3. Відкриття власного барбершопа

Ця серія стане чудовим помічником для підприємців які хочуть розпочати власну справу. Як відкрити власний барбершоп, де шукати фахівців та яким має бути крутий клієнтоорієнтований сервіс — усе це та багато інших деталей. Поїхали!

Запрошені експерти

thumb-image-136317
Олександр Поздняков
Співвласник мережі FIRM Barbershop та експерт ринку чоловічих перукарень
thumb-image-136321
Максим Никифорюк
Майстер FIRM
thumb-image-136325
Генадій Марусич
Старший майстер FIRM
thumb-image-136329
Олександр Карунін
Майстер FIRM

Створено за підтримки

thumb-image-136337

FIRM

Вам також може сподобатись