thumb-image-753640

Барбер

Як опанувати мистецтво чоловічої стрижки

Експерти: Генадій Марусич, Олександр Карунін, Михайло Волотовський, +2

Блискуче лезо та точність рухів — барбершопи переросли у цілу культуру. Хочете стати барбером? Як розвивалися барбершопи, які бувають види зачісок та як безпечно голити бритвою — дізнайтеся це, переглянувши освітній серіал. Навчіться робити зріз правильно — і тоді вас полюблять десятки клієнтів.

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння Firm Barbershop.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Re/Upskilling
Для кого:
для ВПО, для шукачів нової роботи, для шукачів нової професії
Навички:

HARD: Підбір стрижки по типу волосся та форми голови, Визначення стану шкіри голови та волосся, Техніка безпеки та стандарти праці в барбершопі, Дезінфекція інструментів барбера, Виконання різних зрізів та відтяжок волосся, Догляд за різними типами воллося, Сушіння волосся, Миття голови, Виконання різних стрижок бороди та вусів, Догляд та косметика для бороди та вусів, Виконання проділів волосся, Робота з феном

SOFT: Комунікація з клієнтом у сфері обслуговування, Сервіс та професійна етика, Емоційний інтелект у сфері обслуговування

Професія:
Барбер

Програма

thumb-image-753658

Розпочати

Серія 1. Історія появи барбершопів

Історія появи барбершопів як культурного явища та загальна інформація про такі заклади. У чому їхня особливість, які технології використовуються та що такого знають барбери для догляду за чоловічим волоссям.
thumb-image-753664

Серія 2. Як стати барбером?

Мрієте стати барбером? Тоді ця серія саме для вас. Розкриємо усі можливості та переваги роботи у барбершопі. Де вчитися та вдосконалювати навички цього мистецтва і головне — найважливіші моменти роботи із клієнтами.
thumb-image-753670

Серія 3. Відкриття власного барбершопа

Ця серія стане чудовим помічником для підприємців які хочуть розпочати власну справу. Як відкрити власний барбершоп, де шукати фахівців та яким має бути крутий клієнтоорієнтований сервіс — усе це та багато інших деталей. Поїхали!

Запрошені експерти

thumb-image-753679
Генадій Марусич
Старший майстер FIRM
thumb-image-753683
Олександр Карунін
Майстер FIRM
thumb-image-753687
Михайло Волотовський
Старший майстер FIRM
thumb-image-753691
Олександр Поздняков
Співвласник мережі FIRM Barbershop та експерт ринку чоловічих перукарень

Створено за підтримки

thumb-image-753699

FIRM

Вам також може сподобатись