thumb-image-756386

Бариста

Як стати баристою і готувати каву правильно

Експерти: Юрій Баньковський

Кислинка у каві з Кенії, терпкі нотки Ефіопії, нотки горіхів, папаї та свіжих булочок — кава може бути будь-якою. Баристи знають все про кавові зерна, їхнє обсмажування та способи приготування кави. Навчіться готувати еспресо, лате й інші напої в цьому освітньому серіалі. А якщо все сподобається — можливо, професія баристи саме для вас?

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння мережі Lviv Croissants.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Re/Upskilling
Для кого:
для ВПО, для шукачів нової роботи, для шукачів нової професії
Навички:

HARD: Робота з різними типами та помолами кави, Робота з видами кави та їх особливості, Способи та техніки приготування кави, Техніка безпеки у кавярні, Створення латте-арту, Робота з різними інструментами баристи, Робота з різними видами молока, Створення базових кавових напоїв, Створення складних кавових напоїв

SOFT: Комунікація в менеджменті, Обслуговування клієнтів, Емоційний інтелект у сфері обслуговування

Професія:
Бариста

Програма

thumb-image-756404

Розпочати

Серія 1. Хто такий бариста

У цій серії дізнаєтеся, коли та за яких обставин виникла професія баристи. А також як проходить робочий день барист і скільки він триває, з чого починається робота у цій сфері.
thumb-image-756410

Серія 2. Види кави

Поговоримо, що таке кава та які її властивості, який шлях проходять кавові зерна від дерев до робочого місця баристи, про різницю між зернами арабіки та робусти. А також розглянемо основні ступені обсмажування і характеристики якісно обсмаженого зерна.
thumb-image-756416

Серія 3. Способи приготування

Ця серія присвячена способам приготування кави. Поговоримо про стандарт якісного еспресо та вимоги до його складників. Розглянемо, що таке екстракція та генетика кави. А також якими бувають типові помилки баристи.

Запрошені експерти

thumb-image-756425

Юрій Баньковський

Тренер-бариста, суддя кавових чемпіонатів

Створено за підтримки

thumb-image-756433

Lviv Croissants

Вам також може сподобатись