Держава без бар’єрів

thumb-image-280265
Про що цей освітній серіал
Запрошені гості

Тема

Безбар'єрність

Для кого

Для активних громадян, Для держслужбовців, Безбар'єрність

Жанр

Освітній серіал

Компетенція

Розв'язання проблем у цифровому середовищі та навчання впродовж життя

Поставивши за мету розбудову безбар’єрного суспільства, держава має починати перебудову з внутрішніх процедур та підходів. Ключова роль у формуванні нової суспільної норми належить публічним службовцям. Фахівці публічної служби не лише готують та реалізують державні й муніципальні рішення. Від їхніх знань у царині безбар’єрності залежить, щоби всі без винятку громадяни відчували повагу, людяність, бажання допомогти. І, навпаки, відсутність дискримінаційного та упередженого ставлення, коли будь-хто звертається до держави, щоб вирішити власні питання. Не менш важливим є формування безбар’єрного середовища й інклюзії в колективах та на робочих місцях у публічній службі. Про різні аспекти безбар’єрності в роботі публічних службовців розповість цей освітній серіал.

Отримайте сертифікат, що засвідчує успішне проходження курсу обсягом 0.1 кредиту ЄКТС.

Створено за підтримки

ПРООН

Програма розвитку ООН в Україні спеціалізується на питаннях розвитку, підтримує стратегічні ініціативи, спрямовані на розвиток потенціалу, аби сприяти всебічному зростанню і сталому людському розвитку. Завдяки партнерству з національними, обласними та місцевими органами влади, громадянським суспільством і приватним сектором, ПРООН прагне підтримати Україну на шляху подолання бідності, розвитку людського потенціалу, і просування демократичного врядування.

ГО «Безбар’єрність»

ГО «Безбар’єрність» — неурядова організація, яка опікується поширенням в українському суспільстві практик інклюзивності, недискримінації, впровадження доступності та універсального дизайну, поваги до різноманіття та рівності можливостей. Відстоює майбутнє України як суспільства, в якому всі мають відчуття приналежності, участі, визнання та легітимності. 

НАДС

Національне агентство України з питань державної служби є центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби. Зокрема, НАДС працює над розвитком професійної, ефективної, стабільної, політично неупередженої державної служби, що відповідає принципам належного врядування та стандартам і кращим практикам країн-членів ЄС.

Потрібна допомога?

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання, звертайтесь на гарячу лінію підтримки (8:00-20:00)