thumb-image-4428

Базові знання про гендер

Що не так з гендерними стереотипами та як можна з ними боротися?

Експерти: Наті Гресько, Влад Болсун

Ти ж хлопчик, тобі не можна плакати! Ну який футбол, дівчатам краще ходити на танці чи гімнастику! Здається, тут щось не так.

У серіалі «Базові знання про гендер» ми розберемося з гендерними стереотипами: якими вони бувають та яку роль відіграють у нашому житті, а також як впливають на вибір професії, карʼєру й професійний розвиток. Навчіться розпізнавати гендерні стереотипи та небезпеки, які вони несуть як у реальному житті, так і в мережі, дізнайтеся, як можна протидіяти цим упередженням, відстоювати себе та свої кордони.

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки благодійного фонду «Клуб Добродіїв» та міжнародної гуманітарної організації Plan International.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська
Тема:
Безпека
Для кого:
для молоді, для підлітків, для школярів, для батьків
Навички:

SOFT: Когнітивні навички: самосвідомості та самооцінки, аналізу проблем та прийняття рішень, критичного мислення, Мотивація успіху, Протидія соціальному тиску

Програма

thumb-image-4446

Розпочати

Серія 1. Що таке гендер?

У першій серії розбираємося з базовими поняттями: що таке гендер, чим він відрізняється від статі, що таке гендерні ролі та звідки вони взагалі беруть початок.
thumb-image-4452

Серія 2. Що таке гендерні стереотипи та якими вони бувають?

Друга серія присвячена гендерним стереотипам. Тут розбираємося, що це за термін, якими бувають стереотипи, де можуть трапитися з нами у житті та головне, який мають вплив на нас. А також розбираємо найпопулярніші стереотипи про чоловіків та жінок.
thumb-image-4458

Серія 3. Історія vs сучасність. Звідки взялися ці стереотипи?

У третій серії говоримо про природу гендерних стереотипів. Звідки вони взялися, якими були у минулому та як саме змінилися протягом часу. Розберемося, які ж суспільні зміни сталися на шляху до рівності.

Запрошені експерти

thumb-image-4467
Наті Гресько
співведуча відвертого шоу ебаут
thumb-image-4471
Влад Болсун
співведучий відвертого шоу ебаут

Створено за підтримки

thumb-Лого Клубу Добродіїв

Клуб Добродіїв

thumb-image-4481

Plan International

Вам також може сподобатись