thumb-image-155327

Базові цифрові навички. Сезон 2

Навчіться нових навичок у другому сезоні: як користуватися Google і Facebook та полагодити комп’ютер, який завис.

Експерти: Надія Матвєєва

У другому сезоні ви дізнаєтесь про те, як ефективно взаємодіяти у соціальних мережах: знаходити та поширювати новини, листуватися з друзями онлайн, шукати потрібну інформацію, а також управляти своєю приватністю. Крім цього, навчитеся, як діяти в разі, якщо ваш комп'ютер завис.

 

Навчання продовжується!

 

Освітній серіал втілено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України, за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.2
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Цифрові навички
Компетенції:
Основи комп’ютерної грамотності
Навички:

Програма

thumb-image-155345

Розпочати

Серія 0 - Ефективний пошук та перевірка інформації

Вже вмієте гуглити, але пошуковик однаково вас не розуміє? Ви знайшли статтю, прочитали її, а потім виявилося, що це все була неправда? Нічого страшного, трапляється. Розв'язати проблему допоможуть прийоми для пошуку та перевірки інформації. Розберімося разом — у цій серії!
thumb-image-155351

Серія 1 - Facebook: реєстрація, друзі та повідомлення

Як ви дізнаєтеся новини друзів і ділитеся з ними своїми? Пишете кожному особисто у месенджер або телефонуєте? Є зручніший спосіб бути в курсі новин — соцмережі. Там новини для близьких можна публікувати та коментувати, і ще багато всього. Хочете дізнатися більше? Нумо розбиратися!
thumb-image-155357

Серія 2 - Facebook: стрічка новин, сторіз та дописи

Ну як, уже додали друзів і в курсі всіх новин? А ви знаєте, що цікаві дописи у Facebook можна не лише читати, а ще й поширювати? А якщо під вашими дописами з’являються образливі коментарі, як на це реагувати? З репостами, коментарями та етикетом у мережі розберемося разом — вмикайте!

Запрошені експерти

thumb-image-155366

Надія Матвєєва

Українська телеведуча

Вам також може сподобатись