thumb-image-81363

Базові цифрові навички. Сезон 3

Більше секретів пошуку в Google. Дізнавайтеся, як створити особистий бренд у Facebook та що таке авторське право. Фінальний сезон.

Експерти: Руслан Ханумак

У третьому сезоні навчіться просунутих інструментів пошуку в Google, щоб шукати точну інформацію і не губитися в непотрібних результатах видачі. Структуруйте тексти в Google-документах та керуйте спільним доступом. Інші серії допоможуть оформити експертну сторінку у Facebook.

 

Дізнайтеся про авторське право — що це, і як використовувати чужий контент, щоб його автори на вас не образилися. Також та дізнатися про можливості навчатися безплатно в онлайні. Ще трохи, і ви станете цифровим профі!

 

Освітній серіал втілено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України, за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.2
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Цифрові навички
Компетенції:
Комунікація та взаємодія у цифровому суспільстві
Навички:

Програма

thumb-image-81381

Розпочати

Серія 0 - Вступ

Гуглити так, щоб Google шукав дослівно, вдосконалити навички користування онлайн-документами, створити професійний імідж у соцмережах, грамотно ділитися контентом і навчатися онлайн. Як це все зробити? Вмикайте та дізнаєтеся, що ми для вас підготували!
thumb-image-81387

Серія 1 - Просунутий пошук та організація інформації

Як ви гуглите, коли треба знайти точну цитату, але ви забули у ній слово? А як структурувати знайдені цитати в окремому документі? Для цього є синтаксис Google-пошуку та зручні функції у Google-документах. Як ними користуватися? Розберімося разом!
thumb-image-81393

Серія 2 - Соцмережі для професійних цілей

Як знайти роботу онлайн за допомогою соцмереж? Чи можна створити професійний імідж та розбудувати мережу зв’язків у Facebook? Так, можна! Розберімося з цими питаннями та дізнаймося, що таке фріланс, у цій серії!

Запрошені експерти

thumb-image-81402

Руслан Ханумак

Український режисер, учасник студії «Квартал 95»

Вам також може сподобатись