thumb-image-16181

Бізнес і права людини

Як бізнес має приділяти увагу питанням прав людини у своїй роботі

Експерти: Дмитро Лубінець, Лариса Денисенко

Дедалі більше компаній публічно транслюють цінності поваги до прав людини. Чому бізнес має приділяти увагу питанням прав людини у своїй роботі? Як це регулює національне і міжнародне законодавство? Отримайте інструкції, як на прикладі компаній з різних секторів запровадити стандарти й норми відповідальної бізнес-поведінки у щоденну діяльність компанії. Експерти покроково розкажуть, як реалізувати основні етапи процедури належної обачності щодо прав людини й перевірити їхню ефективність. А також у яких обставинах варто застосовувати її «поглиблену» версію та чим вона відрізняється від звичайної

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за сприяння Програми розвитку ООН та фінансової підтримки Уряду Японії у співпраці з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Підприємництво
Для кого:
для бізнесу та підприємців
Навички:

Програма

thumb-image-16199

Розпочати

Серія 1. Вступ до теми бізнесу і прав людини

У вступній лекції розповімо, що ви дізнаєтеся упродовж курсу. А також розглянемо, чому та як держава і бізнес зобов’язані гарантувати права людини, та які нормативно-правові акти це регулюють.
thumb-image-16205

Серія 2. Основні міжнародні документи щодо бізнесу і прав людини

У цій серії розглянемо, які основні міжнародні документи регулюють питання відповідальної щодо прав людини бізнес-поведінки і заохочують компанії реалізувати корпоративну відповідальність.
thumb-image-16211

Серія 3. Бізнес і права людини в ЄС

Ця серія присвячена законодавству і політикам ЄС щодо відповідальної бізнес-поведінки та належної обачності бізнесу в ланцюгах постачання і створенні доданої вартості. Також розглянемо, на які документи додатково мають звертати увагу компанії, що ведуть господарську діяльність на території ЄС.

Запрошені експерти

thumb-image-16220
Дмитро Лубінець
Уповноважений Верховної Ради України з пров людини
thumb-image-16224
Лариса Денисенко
Правозахисниця, журналістка

Створено за підтримки

thumb-image-16231

Програма розвитку ООН в Україні

thumb-image-16234

Уряд Японії

thumb-image-16237

Омбудсман України

Вам також може сподобатись