thumb-image-154593

Цифрова грамотність держслужбовців на базі Google: частина І

Базові безплатні інструменти Google, які зроблять життя і роботу зручнішими.

Експерти: Роман Грищук , Антоніна Букач

Інструменти Google використовуються багатьма командами по всьому світу. Вони безплатні та мають спільну платформу для робочої комунікації в командах, організації власного життя та навчання онлайн. Разом вони створюють цілу «екосистему».

 

Навчіться використовувати їх усі: календар, сайти, електронну пошту та документообіг, нотатки Keep, Карти, сервіс скорочення посилань, Сповіщення, Google Форми, Google Public Data Explorer, Google Classroom, Google Slides, Google Sheets та Google Академія. Ці сервіси допоможуть вам планувати, оперативно спілкуватися з колегами, створювати презентації й таблиці, навчатися та викладати. І абсолютно безплатно!

 

Вашими вчителями будуть сертифікований тренер Google for Education, директор Академії цифрового розвитку Антоніна Букач та зірковий гість освітнього серіалу народний депутат Роман Грищук.

 

Освітній серіал втілено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України, за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська
Тема:
Медіаграмотність
Компетенції:
Основи комп’ютерної грамотності
Навички:

Програма

thumb-image-154611

Розпочати

Серія 1 - Google Календар

Google Calendar – це веб-застосунок і сервіс для планування зустрічей, подій і справ. Ви дізнаєтесь про основні можливості спільного планування за допомогою Google Календар, а також навчитеся вбудовувати Google Календар до сайтів. Вмикайте серію!
thumb-image-154617

Серія 2 - Google Keep

Google Keep – це безкоштовний сервіс, призначений для створення і зберігання нотаток. Фактично, це онлайн-блокнот. Всі записи в одному місці з доступом із будь-якого пристрою. Дивіться цю серію і дізнаєтесь більше!
thumb-image-154623

Серія 3 - Google Документи

Google Документи – це можливість зручно працювати онлайн з текстом, створювати списки та таблиці, вставляти зображення, посилання і спеціальні знаки. Можна робити закладки, додавати коментарі. Зберігаються документи автоматично і кожна правка фіксується. Вмикайте цю серію, розберімося разом!

Запрошені експерти

thumb-image-154632
Роман Грищук
Народний депутат України
thumb-image-154636
Антоніна Букач
Сертифікований тренер Google for Education, директор Академії цифрового розвитку

Вам також може сподобатись