thumb-image-22074

Класифікація посад держслужби

Гід класифікаціями посад на державній службі: все, що потрібно знати

Експерти: Галина Кудринська, Микола Сащук

Щоб реформувати оплату праці держслужбовців, по всій країні проводять нову класифікацію посад державної служби — за функціональним спрямуванням.

 

Щоб зрозуміти, як вона працюватиме, перегляньте освітній серіал. Ви дізнаєтеся, що таке класифікація посад, хто та як її проводить. Як заповнити Форму основної інформації про посаду державної служби та як визначати класифікаційні коди посад — у серіалі це покажуть на прикладах.

 

Участь в освітньому серіалі взяли керівники експертних груп Генерального департаменту з питань політики оплати праці та функціонального розвитку державної служби Національного агентства України з питань державної служби.

 

Освітній серіал створено за ініціативи Національного агентства України з питань державної служби за сприяння Міністерства цифрової трансформації України за підтримки проєкту UNDP Ukraine/ПРООН в Україні «Права людини для України», що фінансується Міністерством закордонних справ Данії/Embassy of Denmark in Ukraine.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.2
Доступні мови:
Українська
Тема:
Цифрові навички
Для кого:
для держслужбовців
Компетенції:
Неперервний професійний розвиток
Навички:

Програма

thumb-image-22092

Розпочати

Серія 1. Поняття, принципи та етапи проведення класифікації посад

Поняття та правове регулювання класифікації посад. Хто і як класифікує посади? Три етапи класифікації посад. Хто бере участь у класифікації посад державної служби?
thumb-image-22098

Серія 2. Заповнення Форми основної інформації про посаду державної служби

Порядок та особливості заповнення Форми основної інформації про посаду державної служби. Приклади заповнення Форми основної інформації про посаду державної служби.
thumb-image-22104

Серія 3. Проведення класифікації посад державної служби

Критерії класифікації посад державної служби. Визначення класифікаційного коду. Відсоткове співвідношення кількості рівнів посад категорії «В».

Запрошені експерти

thumb-image-22113
Галина Кудринська
thumb-image-22117
Микола Сащук

Створено за підтримки

thumb-image-22124

Програма розвитку ООН в Україні

thumb-image-22127

Уряд Данії

thumb-image-22130

НАДС

Вам також може сподобатись