Проведення класифікації посад державної служби

thumb-image-457796
Про що цей освітній серіал
Запрошені гості

Для кого

Для держслужбовців

Жанр

Освітній серіал

Компетенція

Неперервний професійний розвиток

Класифікація посад державної служби за функціональним спрямуванням вперше здійснюється в масштабах всієї країни. Коректно проведена класифікація є частиною успіху реформи системи оплати праці державних службовців. Під час курсу ви дізнаєтеся, що таке класифікація посад, хто та як її проводить. А також на прикладах розглянете як заповнити Форму основної інформації про посаду державної служби та як визначати класифікаційні коди посад. Участь в освітньому серіалі взяли керівники експертних груп Генерального департаменту з питань політики оплати праці та функціонального розвитку державної служби Національного агентства України з питань державної служби.

Отримайте сертифікат, що засвідчує успішне проходження базового курсу з цифрової грамотності, обсягом 0.2 кредиту ЄКТС.

Створено за підтримки

ПРООН

Програма розвитку ООН в Україні спеціалізується на питаннях розвитку, підтримує стратегічні ініціативи, спрямовані на розвиток потенціалу, аби сприяти всебічному зростанню і сталому людському розвитку. Завдяки партнерству з національними, обласними та місцевими органами влади, громадянським суспільством і приватним сектором, ПРООН прагне підтримати Україну на шляху подолання бідності, розвитку людського потенціалу, і просування демократичного врядування.

НАДС

Національне агентство України з питань державної служби є центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби. Зокрема, НАДС працює над розвитком професійної, ефективної, стабільної, політично неупередженої державної служби, що відповідає принципам належного врядування та стандартам і кращим практикам країн-членів ЄС.

Потрібна допомога?

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання, звертайтесь на гарячу лінію підтримки (8:00-20:00)