thumb-image-146818

Менеджер з клінінгу

Як працює клінер та чому це перспективна галузь бізнесу

Експерти: Євгеній Гулько

Кожен любить, коли все навколо чисто. Попри стереотипи, клінери потрібні для офісів та нашого житла — прибрати його, коли в нас немає на це часу чи можливості. Тому ця сфера має потенціал для бізнесу. Дізнайтеся в освітньому серіалі, як працює клінер, стандарти роботи професії та її рутину. Прибирання також заспокоює – можливо, це хороша причина змінити сферу діяльності?

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння Uberem.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Re/Upskilling
Для кого:
для ВПО, для шукачів нової роботи, для шукачів нової професії
Навички:

HARD: Виконання хімчистки, Використання різних засобів для хімчистки, Етапи прибирання житлових приміщень, Застосування хімічних засобів для прибирання, Каталог послуг клінінг-спеціаліста, Прибирання меблевих поверхонь, Робота з інвентарем для хімчистки, Робота з інвентарем клінінг-спеціаліста, Робота з різними видами меблевих поверхонь, Робота з різними поверхнями для хімчистки, Техніка прибирання житлових приміщень, Техніка прибирання офісних приміщень, Техніки видалення плям різного походження

SOFT: Сервіс та професійна етика

Професія:
Менеджер з клінінгу

Програма

Запрошені експерти

thumb-image-146857

Євгеній Гулько

Директор сервісу з прибирання Uberem

Створено за підтримки

thumb-image-146865

UBEREM

Вам також може сподобатись