thumb-image-200245

Онлайн-інструменти протидії домашньому насильству

Як розпізнати ознаки домашнього насильства та не стати його жертвами

Експерти: Марія Єфросініна, Катерина Павліченко

Насильство можна попередити. В цьому освітньому серіалі ви дізнаєтеся, як може проявлятися домашнє насильство та як не стати його жертвою.

 

Прослухайте інструкцію, як допомогти тим, хто страждає від насильства — ваша підтримка буде дуже корисною. Дізнайтеся, куди звертатися, якщо ви стали свідком чи жертвою насильства. Разом ми можемо зробити цей світ кращим. 

 

Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства внутрішніх справ України. Освітній серіал створено за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом Уряду Канади.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.2
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Безпека
Компетенції:
Інформаційна грамотність, вміння працювати з даними
Навички:

Програма

thumb-image-200263

Розпочати

Серія 1. Домашнє насильство: що це та яким буває

Форми домашнього насильства. Законодавство про запобігання та протидію домашньому насильству. Як розірвати коло домашнього насилля. Складові циклу домашнього насильства.
thumb-image-200269

Серія 2. До кого звертатися по допомогу?

Де отримати допомогу. Як зафіксувати прояви домашнього насильства. Як захистити себе та допомогти іншим. Чат-бот #ДійПротиНасильства та його функціональні можливості. Шляхи звернення в поліцію та оформлення звернення про домашнє насильство, алгоритм дій у кожному із випадків.
thumb-image-200275

Серія 3. Законодавство та повноваження поліції

Законодавчий захист потерпілих від домашнього насильства. Терміновий заборонний припис та обмежувальний приписи. Адміністративна та кримінальна відповідальність за домашнє насильство. Подолання наслідків домашнього насильства, якщо в такій ситуації опинилася дитина.

Запрошені експерти

thumb-image-200284
Марія Єфросініна
Телеведуча, засновниця серії благодійних заходів Charity Weekend, перший в Україні Почесний Посол фонду ООН у галузі народонаселення.
thumb-image-200288
Катерина Павліченко
Заступниця Міністра внутрішніх справ України, капітан поліції

Вам також може сподобатись