thumb-image-123599

COVID-19: про апарати штучної вентиляції легень

Принцип роботи апарат ШВЛ та інструкції, як його налаштовувати.

Експерти:

Апарати штучної вентиляції легень рятували життя під час пандемії COVID-19, і продовжують це робити зараз при різних захворюваннях. Як вони працюють?

 

Дізнайтеся, як працює апарат ШВЛ, як його вмикати, та налаштовувати. Усі технічні деталі та питання, які можуть турбувати пацієнтів, дізнайтеся від завідувача відділу анестезіології та інтенсивної терапії для новонароджених Обласної клінічної лікарні Дніпра Дениса Суркова.

 

Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації України, Фонду Ріната Ахметова та Асоціації анестезіологів України.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська
Тема:
Медицина
Компетенції:
Безпека в цифровому середовищі
Навички:

Програма

thumb-image-123617

Розпочати

Серія 1 - Апарати ШВЛ та як з ними працюють

У цій серії ви дізнаєтесь, як працює апарат ШВЛ, для кого він потрібен, як правильно увімкнути апарат ШВЛ, що повинен знати лікар щодо інтерфейсу, які типи режимів наявні у апарата ШВЛ, а також онлайн-підтримку лікарів МОЗ.
thumb-image-123623

Серія 2 - Апарати ШВЛ: цікаві технічні деталі

У цій серії ви дізнаєтесь більш детально, як працює апарат ШВЛ, як налаштовувати апарат ШВЛ, які є параметри і як їх правильно змінювати, які є графіки та як їх правильно аналізувати, а також додаткові можливості апарату ШВЛ.
thumb-image-123629

Серія 3 - Апарати ШВЛ: питання, які цікавлять пацієнтів

У цій серії ви дізнаєтесь, для кого потрібні апарати ШВЛ, як вмикається апарат, що відчуває людина при роботі апарату ШВЛ і при відключенні від апарату.

Вам також може сподобатись