thumb-image-97839

Кредитна історія: що це і чому вона важлива?

Дізнайтеся головне про роботу системи обліку кредитною інформацією

Експерти:

Як зрозуміти, чи видадуть мені кредит? Де зафіксована моя кредитна історія? Як фінансові установи оцінюють кредитоспроможність? У форматі дружньої розмови фінансова експертка пояснить, що таке кредитна історія і як вона впливає на кредитний рейтинг. І дасть поради, як підтримувати їх у хорошому стані. Ви зрозумієте, чим займаються кредитні бюро і до яких даних вони мають доступ. З отриманими рекомендаціями зможете ліпше захистити свої персональні дані та відстежити шахрайство в кредитній історії. А також дізнаєтеся, як діяти, якщо ви постраждали від шахраїв і на ваше ім’я взяли кредит.

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія Освіта за підтримки програми IFC «Фінансова інклюзія задля економічного зростання» у партнерстві з Фондом Ефективного Врядування Великобританії (GGF), Державним секретаріатом Швейцарїї з економічних питань (SECO) та Українським Бюро кредитних історій.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська
Тема:
Цифрові фінанси
Для кого:
для дорослих
Навички:

Програма

thumb-image-97857

Розпочати

Серія. Інтро

Познайомимося зі структурою та метою курсу. А також запитаннями, на які ви отримаєте відповіді, коли пройдете його. Зауважимо: після проходження фінального тесту ви можете додати електронний сертифікат у свою кредитну історію. Інструкцію, як це зробити, можете отримати в додаткових матеріалах до серії.
thumb-image-97863

Серія 1. Усі користуються кредитами

У цій серії розберемося, як подавати заявки, щоб збільшити кредитний ліміт або отримати готівковий кредит. Також розглянемо, що таке вартість кредиту, кредитоспроможність та реструктуризація. І як діяти, якщо виникли труднощі з погашенням кредиту.
thumb-image-97869

Серія 2. Кредитні бюро

Ця серія присвячена кредитним бюро: яку інформацію про позичальників вони зберігають, як впливають на процес отримання кредиту. Розглянемо, яке законодавство регулює роботу бюро. А також як можна відстежувати свою кредитну історію з їх допомогою.

Створено за підтримки

thumb-image-97880

Українське бюро кредитних історій

thumb-image-97883

За підтримки Швейцарії

thumb-image-97886

Фонд Ефективного Врядування Великобританіі(GGF)

thumb-image-97889

Тhe International Finance Corporation

Вам також може сподобатись