thumb-image-315535

Основи кібергігієни

Як держслужбовцям захиститися від хакерських атак

Експерти: Ольга Войтович, Демид Майорников, Ілона Довгань

Після повномасштабного вторгнення росії на територію України, українські органи влади стали однією з основних цілей ворожих хакерів. Основні інструменти для цього — люди. Зловмисники користуються їхньою неуважністю: вони можуть не помітити підозрілий лист, відкрити сумнівне покликання, повірити у фейк або проігнорувати подвійну автентифікацію на смартфоні.

 

Ці маленькі деталі відкривають дорогу до великих небезпек. Цей серіал допоможе вивчити їх і попередити хакерську атаку. Навчіться елементарним правилам кібергігієни в інтернеті при користуванні поштою, соцмережами та мобільними пристроями.

 

Кібергігієна – запорука успішного захисту.

 

Освітній серіал Координатора проєктів ОБСЄ в Україні у рамках проєкту «Посилення спроможностей українських державних органів у сфері кібергігієни та кібербезпеки» за підтримки урядів Німеччини та Сполученого Королівства у співпраці з Українською школою урядування.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.33
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Кібербезпека
Компетенції:
Безпека в цифровому середовищі
Навички:

Програма

Запрошені експерти

thumb-image-315574
Ольга Войтович
Менеджерка програм Фонду Східна Європа
thumb-image-315578
Демид Майорников
Виконавчий директор та засновник компанії з кібербезпеки Sekurno, національний експерт із кібербезпеки Офісу Координатора проєктів ОБСЄ в Україні.
thumb-image-315582
Ілона Довгань
Телеведуча, журналістка

Створено за підтримки

thumb-image-315589

ОБСЄ

Вам також може сподобатись