thumb-image-160453

Основи кібергігієни

Як держслужбовцям захиститися від хакерських атак

Експерти: Ілона Довгань, Ольга Войтович, Демид Майорников

Після повномасштабного вторгнення росії на територію України, українські органи влади стали однією з основних цілей ворожих хакерів. Основні інструменти для цього — люди. Зловмисники користуються їхньою неуважністю: вони можуть не помітити підозрілий лист, відкрити сумнівне покликання, повірити у фейк або проігнорувати подвійну автентифікацію на смартфоні.

 

Ці маленькі деталі відкривають дорогу до великих небезпек. Цей серіал допоможе вивчити їх і попередити хакерську атаку. Навчіться елементарним правилам кібергігієни в інтернеті при користуванні поштою, соцмережами та мобільними пристроями.

 

Кібергігієна – запорука успішного захисту.

 

Освітній серіал Координатора проєктів ОБСЄ в Україні у рамках проєкту «Посилення спроможностей українських державних органів у сфері кібергігієни та кібербезпеки» за підтримки урядів Німеччини та Сполученого Королівства у співпраці з Українською школою урядування.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.33
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Кібербезпека
Компетенції:
Безпека в цифровому середовищі
Навички:

Програма

Запрошені експерти

thumb-image-160492
Ілона Довгань
Телеведуча, журналістка
thumb-image-160496
Ольга Войтович
Менеджерка програм Фонду Східна Європа
thumb-image-160500
Демид Майорников
Виконавчий директор та засновник компанії з кібербезпеки Sekurno, національний експерт із кібербезпеки Офісу Координатора проєктів ОБСЄ в Україні.

Створено за підтримки

thumb-image-160507

ОБСЄ

Вам також може сподобатись