Про кібербулінг для підлітків

Проєкт Міністерства цифрової трансформації України за підтримки ЮНІСЕФ в Україні.

Категорія: Для підлітків

Тривалість серії: 4-5 хвилин

Кількість серій: 4

Партнерський курс

thumb-image-4817

Про що цей освітній серіал

Ви дізнаєтесь, як виглядає кібербулінг, які причини та потенційні наслідки кібербулінгу, як припинити кібербулінг і що робити, якщо хтось із друзів став жертвою кібербулінгу. Участь в освітньому серіалі взяли українська суперстар NK | Настя Каменських і співачка, акторка та ютуб-влогерка Анна Трінчер.

Для чого це вам?

Програма курсу

Серія 1. Що таке кібербулінг?

Дивитися українською

thumb-image-4835

Про що ця серія

У вас траплялося, що хтось постійно хейтить у коментарях? Або надсилає агресивні меседжі, намагається образити? Це — кібербулінг — тобто цькування онлайн за допомогою гаджетів. Про причини та потенційні наслідки кібербулінгу, а також про відмінності від булінгу «реального» ми з’ясуємо більше разом із Анною Трінчер і NK. Вмикайте першу серію! Освітній серіал створений за підтримки ЮНІСЕФ в Україні.

Сподобалось?

Щоб переглянути всі серії та отримати сертифікат, необхідно авторизуватися в системі. Не хвилюйтесь, це безкоштовно, просто і швидко.

Як боротися з кібербулінгом?

Ми створили чатбот проти кібербулінгу — Кіберпес. Кіберпес допоможе дізнатись більше про кібербулінг і його прояви, видалити образливі коментарі з соціальних мереж, і підкаже контакти служб допомоги.

Спілкуйтеся з Кіберпсом
у Telegram
у Viber

Потрібна допомога?

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання, звертайтесь на гарячу лінію підтримки