thumb-image-190972

Про кібербулінг для підлітків

Як протистояти буллінгу в інтернеті

Експерти: Анна Трінчер, Настя Каменських

У справжній дружбі немає місця приниженням та неповазі, особливо онлайн. Якщо тебе образив коментар, повідомлення чи будь-що інше в мережі — це може бути кібербулінг. Не терпи це, це не окей.

 

Щоб не помилитися, переглянь освітній серіал. Тут можна зрозуміти, як виглядає кібербулінг, які його причини та потенційні наслідки, та як припинити булінг в інтернеті.

 

Якщо від цькувань в інтернеті страждають твої друзі — окрема серія буде присвячена тому, як їм допомогти. Не дозволяй кривдникам тебе образити! Проєкт Міністерства цифрової трансформації України за підтримки ЮНІСЕФ в Україні.

 

Ми створили чатбот проти кібербулінгу — Кіберпес. Кіберпес допоможе дізнатись більше про кібербулінг і його прояви, видалити образливі коментарі з соціальних мереж і підкаже контакти служб допомоги. Спілкуйтеся з Кіберпсом у Telegram у Viber"

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Кібербезпека
Компетенції:
Основи комп’ютерної грамотності
Навички:

Програма

thumb-image-190990

Розпочати

Серія 1. Що таке кібербулінг?

У вас траплялося, що хтось постійно хейтить у коментарях? Або надсилає агресивні меседжі, намагається образити? Це — кібербулінг — тобто цькування онлайн за допомогою гаджетів. Про причини та потенційні наслідки кібербулінгу, а також про відмінності від булінгу «реального» ми з’ясуємо більше разом із Анною Трінчер і NK. Вмикайте першу серію! Освітній серіал створений за підтримки ЮНІСЕФ в Україні.
thumb-image-190996

Серія 2. Як відбувається кібербулінг?

Якщо хтось одного разу написав мені у коментарях, що мої відео та я — тупі, то це кібербулінг? Або якщо хтось поширює про мене неправду? Або якщо спілкується зі мною з фейкового акаунту? Розберімося, як розпізнати кібербулінг, разом із Анною Трінчер і NK | Настя Каменських. Освітній серіал створений за підтримки ЮНІСЕФ в Україні.
thumb-image-191002

Серія 3. Що робити жертві кібербулінгу?

У цій серії поговоримо про те, що робити, щоб припинити кібербулінг: як діяти та до кого звернутися по допомогу. Освітній серіал створений за підтримки ЮНІСЕФ в Україні.

Запрошені експерти

thumb-image-191011
Анна Трінчер
Українська акторка, співачка та ютуб-влогерка
thumb-image-191015
Настя Каменських
Українська суперзірка

Вам також може сподобатись