thumb-image-156547

Кіберняні

Цифрова безпека для початківців: як попередити кібератаку та захищати дані в інтернеті.

Експерти: Костя Клепка

Інтернет розвивається — хакери та онлайн-шахраї не сплять. Вони хочуть добути інформацію, яка дасть доступ до даних організації або вашого гаманця. Перша ціль на їхньому шляху — люди, які випадково відкривають листи з вірусами, передають чутливу інформацію через незахищені канали та не створюють резервні копії документів.

 

Вивчайте базові правила цифрової безпеки у цьому освітньому серіалі. Дізнайтеся, як убезпечити свій обліковий запис, листування в месенджерах, мережу Wi-Fi, оплату онлайн. Захистіть себе від основних схем хакерства: що робити з підозрілими листами, SMS-повідомленнями та підкинутими флешками.

 

Кіберзахист — це насамперед увага до деталей. Будьте обачними!

 

Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації України, компанії з кібербезпеки 10Guards, компанії Cyberlab і компанії Moneyveo.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.2
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Кібербезпека
Компетенції:
Безпека в цифровому середовищі
Навички:

Програма

thumb-image-156565

Розпочати

Серія 1 - Паролі та двофакторна аутентифікація

Паролі. Хто і навіщо придумав, щоб вони були складними та не повторювалися? Більшість успішних кібератак на держави, громадян та бізнес була можлива через те, що в користувачів різних систем були встановлені прості паролі. Де перевірити - чи є у хакерів саме ваші паролі. Як менеджери паролів дозволяють мати багато складних та унікальних паролів. Що таке багатофакторна автентифікація та як її налаштувати.
thumb-image-156571

Серія 2 - Оновлення програмного забезпечення та його важливість

Смартфони, комп'ютери та розумні прилади вже давно узвичаїлися в нашому житті. Ми використовуємо їх щодня. Але мало хто замислюється про проблему безпеки даних, використовуючи гаджети з доступом до інтернету. Сьогодні ми поговоримо про те, як завадити шахраям заволодіти інформацією з вашого ПК. І чому так важливо оновлення програмного забезпечення.
thumb-image-156577

Серія 3 - Безпечне використання популярних месенджерів та їх налаштування

Сьогоднішня реальність така, що більшість людей використовує для спілкування не традиційний мобільний зв’язок, а різноманітні месенджери, програми для спілкування. Більшість з цих програм безкоштовні та декларують підвищений рівень безпеки усіх комунікацій. Чи так це - ми поговоримо у цьому випуску та розповімо які є додаткові налаштування безпеки для популярних месенджерів.

Запрошені експерти

thumb-image-156586

Костя Клепка

Автор і режисер YouTube-каналу «Чоткий паца»

Вам також може сподобатись