thumb-image-162869

Ден і Рора проти корпорації С.

Ден і Рора, пара допитливих друзів, влаштовують власне розслідування довкола подій у Честнат-сіті

Експерти: Ти як?

Якось прогресивний Честнат-сіті втратив свої кольори. Його мешканців поглинули стрес, напруга та гнітюче відчуття безперспективності, викликані небувалою кількістю проблем: дороги паралізовані заторами, місто страждає через комунальні негаразди, сварки, агресія і взаємні звинувачення стали буденністю.

За бідами, які звалилися на місто каштанів, стоїть злий геній-науковець. У своїй підземній лабораторії він готується до тріумфу, адже Честнат-сіті от-от охопить суцільний морок.

 

Ден і Рора, пара допитливих друзів, влаштовують власне розслідування довкола подій у Честнат-сіті. Підлітки дізнаються, що приховує злий геній, і чому він заприсягнувся помститися місту, яке колись так любив.

Друзі прагнуть врятувати місто, але справі перешкоджають не лише посіпаки науковця, а й стрес. Тож без знань про підтримку ментального здоров’я їм не обійтися.

 

Комікс вийшов на платформі Дія.Освіта. Він створений Координаційним центром з психічного здоров’я КМУ у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» – ініціативи першої леді Олени Зеленської – за підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в межах проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який втілює організація Пакт. Комікс є частиною заходів “Місяця обізнаності про ментальне здоров’я”, який відзначається протягом травня 2024 року.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська
Тема:
Ментальне здоров'я
Для кого:
для молоді, для школярів, для підлітків, для дорослих
Навички:

HARD: Використання техніки для заспокоєння «Амулет спокою», Використання техніки для подолання панічних атак, Вміння подолати самотність, Організація часу, щоб долати щоденний стрес, Повернення сну, якщо стрес заважає, Подолання агресії технікою «Кольори»

Запрошені експерти

thumb-image-162908

Ти як?

Всеукраїнська програма ментального здоров'я - ініціатива першої леді Олени Зеленської, спрямована на розбудову якісної системи надання послуг у сфері психосоціальної підтримки та розвиток культури піклування про ментальне здоров'я

Створено за підтримки

thumb-image-162916

USAID

thumb-image-162919

Всеукраїнська програма ментального здоров'я «Ти як?»