thumb-image-768250

Датааналітик. Вступ до Excel

Як стати датааналітиком і знаходити відповіді у даних

Експерти: Дмитро Колдаєв, Саша Кольцова, Маргарита Бондаренко, +3

Діаграми та графіки такі красиві! Щоб їх зробити, можна збирати інформацію тижнями, потім аналізувати її та відстежувати тренди. Це допомагає компаніям вести бізнес, придумувати інновації та економити. Датааналітики — «фокусники», які перетворюють нудні дані на зрозумілу інформацію. У першому модулі ви дізнаєтеся про рутину датааналітиків, як і чому компанії використовують дані, як аналітики працюють з даними. Навчитеся користуватися Excel та всіма його секретами. Окремі серії присвячені візуалізації даних та як використовувати дані етично. Другий модуль освітнього серіалу присвячений SQL та Power BI.

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння EPAM та Куншт.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Re/Upskilling
Для кого:
для ВПО, для шукачів нової роботи, для шукачів нової професії, для віддаленої роботи
Навички:

HARD: Робота з різними типами даних, Робота з джерелами даних, Орієнтований на дані підхід, Робота з big data, Постановка і декомпозиція задачі, Написання висновків, Аналіз даних, Висування гіпотез, Робота з Excel, Проведення А/В тестів, Відстеження метрик, Когортний аналіз, Аналіз воронки, Аналіз ринку, Візуалізація різних типів даних, Сторітелинг даних, Робота з інструментами для візуалізації даних

SOFT: Управління зацікавленими сторонами, Виявлення і дослідження проблем, Етика використання даних

Професія:
Датааналітик

Програма

thumb-image-768268

Розпочати

Серія 1. Хто такі дата-аналітики й чим вони займаються

Що потрібно знати та вміти дата-аналітикам? Чи треба добре малювати, знати математику, статистику й кодування? Види аналізу даних. Звідки аналітики беруть інформацію? Говоримо про сфери, в яких потрібні дата-аналітики, і про те, як вони допомагають компаніям.
thumb-image-768274

Серія 2. Підхід, що керований даними, і великі дані

Розглядаємо поняття великих даних. Що таке data-driven approach? Навіщо Spotify, Netflix, Grammarly та інші бізнеси аналізують великі дані? Загальні характеристики великих даних. Якими програмами користуються аналітики для обробки та роботи з даними?
thumb-image-768280

Серія 3. Виявлення проблем та формулювання завдань

З чого починається робота дата-аналітика? Визначення потреби, збір інформації, розбиття проблем на менші частини, формулювання та перевірка проблеми. Як спілкуватися зі стейкхолдерами, щоб перевірити правильність встановленої проблеми й завдання? Що роблять дата-аналітики на етапі розробки плану аналізу? Які очікування можуть бути до початківця-аналітика, спеціаліста середнього та старшого рівнів?

Запрошені експерти

thumb-image-768289
Дмитро Колдаєв
Head of Analytics в Keiki, бізнес-екосистеми Genesis
thumb-image-768293
Саша Кольцова
Співачка, солістка гурту «Крихітка», культурна діячка
thumb-image-768297
Маргарита Бондаренко
Інженерка даних дослідницького відділу компанії Squad
thumb-image-768301
Марія Варещук
Бізнес дата-аналітикиня в Genesis Growth Accelerator

Створено за підтримки

thumb-image-768309

Куншт

thumb-image-768312

EPAM Україна

Вам також може сподобатись