thumb-image-87518

Демократія через дії. Модуль 1

Як бути активним громадянином у цифрову епоху, а також зрозуміти, як демократія працює на практиці в Україні XXI століття

Експерти: Ірма Вітовська, Дмитро Щебетюк, Оксана Солонська, +1

Освітній серіал допоможе розібратися з тим, як працює наша держава — Україна, яка наша роль як її громадян. Ви одержите відповіді на такі питання: «На що витрачаються податки?», «Що таке демократія?», «Коли влада стає нелегітимною?», «Навіщо нам всюди потрібна доступність?». Ви дізнаєтеся та навчитеся відстоювати свої права, а також зрозумієте, як можна вирішити реальні проблеми на рівні вашого населеного пункту, області або навіть держави.

 

У кожній серії на вас чекають матеріали у вигляді відеолекцій, анімованих історій пригод героїв та героїнь курсу й інфографіки, яка дозволяє запам’ятати основне. Кожна серія містить етичну дилему — питання, на яке немає однозначної або правильної відповіді. І все ж доведеться вибирати, як на курсі, так і в реальному житті. Тож зробіть свій вибір!

 

Якщо після завершення навчання ви захочете дізнатися більше, то зможете взяти участь у додатковій тренінговій програмі наживо, де поглибите знання про демократію та познайомитеся з однодумцями з інших міст. На вас чекають також інші нетворкінгові заходи, програма стажувань і не тільки. Слідкуйте за сторінками курсу у фейсбуці або інстаграмі, щоб точно нічого не пропустити!

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Міжнародної Фундації Виборчих Систем (IFES Україна) у партнерстві з ГО «Боротьба за права».

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.2
Доступні мови:
Українська
Тема:
Освіта
Для кого:
для молоді, для дорослих, для активних громадян, для освітян
Навички:

HARD: Аналізувати промови та програми політичних партій, Аналізувати простір на безбар'єрність, Використовувати принципи демократії, Реагувати на порушення прав людини та дискримінацію, Розуміти законодавчі процедури

SOFT: Самоорганізація на місцевому рівні

Програма

Запрошені експерти

thumb-image-87557
Ірма Вітовська
Акторка театру та кіно, громадська діячка
thumb-image-87561
Дмитро Щебетюк
Засновник та ідейний натхненник Доступно.UA
thumb-image-87565
Оксана Солонська
Комунікаційна директорка ГО «Боротьба за права»
thumb-image-87569
Гліб Стрижко
Ветеран і морський піхотинець, менеджер з подій ГО «Ветеран Хаб»

Створено за підтримки

thumb-image-87576

Міжнародна Фундація Виборчих Систем (IFES Україна)

thumb-image-87579

ГО «Боротьба за права»

Вам також може сподобатись