thumb-image-1660

Діджитал-фізкультура для школярів за участі зірок спорту

Як займатися спортом вдома без тренажерів.

Експерти: Андрій Пятов , Сергій Кривцов

Базова фізкультура не вимагає тренажерів. Гравці футбольного клубу «Шахтар» — капітан команди Андрій Пятов і захисник Сергій Кривцов — покажуть, як правильно виконувати розминку та основні вправи.

Сюди входять присідання, випади, планка, віджимання, стрибки, вправи для рук, пресу, вправи з йоги. Ви також вивчите, як тренуватися в парі, набивати м’яч, бігати вдома та завершувати тренування правильно.

 

Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації України, Фонду Ріната Ахметова та ФК «Шахтар» .

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська
Тема:
Спорт
Компетенції:
Безпека в цифровому середовищі
Навички:

Програма

thumb-image-1678

Розпочати

Серія 1 - Розминка

Перед кожним тренуванням, незалежно від того, які вправи ви будете робити, треба розігрівати всі групи м’язів. Як правильно це робити — дізнайтесь у першій серії освітнього серіалу! Голкіпер збірної України та футбольного клубу «Шахтар» Андрій Пятов все розкаже і покаже. Також у цій серії ви дізнаєтесь, як можна зробити домашні заняття спортом ненудними завдяки смартфону. Вперед — на вас очікує захопливе навчання! Подорож у світ спорту починається просто зараз
thumb-image-1684

Серія 2 - Присідання та випади

Ну, як вам перша серія? Найцікавіше — попереду. У другій серії захисник збірної України і футбольного клубу «Шахтар» Сергій Кривцов навчить вас, як правильно виконувати статичне присідання, присідання на одній нозі та випади. Ці вправи допоможуть вам тримати ноги в тонусі. Також у цій серії ви дізнаєтеся про важливість правильного режиму харчування під час тренувань. Вмикайте та повторюйте за зірками спорту!
thumb-image-1690

Серія 3 - Планка

Вітаємо — вже дві серії позаду! На цей раз голкіпер збірної України та футбольного клубу «Шахтар» Андрій Пятов на власному прикладі покаже, як виконувати різні варіанти планки: на ліктях, на одному лікті, на одній нозі. Це допомагає тримати в тонусі усі м’язи тіла. Успіхів вам під час заняття! У вас все вийде!

Запрошені експерти

thumb-image-1699
Андрій Пятов
Голкіпер національної збірної України та футбольного клубу «Шахтар», провів понад 100 поєдинків в УПЛ (Українська Прем’єр-ліга) і понад 100 за національну збірну України
thumb-image-1703
Сергій Кривцов
Футболіст, захисник збірної України та футбольного клубу «Шахтар»