Цифрові юристи 2.0

thumb-image-373102
Про що цей освітній серіал
Запрошені гості

Тема

Фінанси

Для кого

Нові цифрові професії

Жанр

Освітній серіал

Компетенція

Комунікація та взаємодія у цифровому суспільстві

Розв’язання юридичних проблем — це часто бюрократичне пекло. І не тільки для звичайних людей. Але й для юристів, які витрачають чимало часу на нудні адміністративні завдання. Проте ці часи відходять у минуле! Сфера права цифровізується. Юридичні послуги стають доступними, зручними та зрозумілими.

У цьому курсі ми продовжуємо знайомитися з цифровими технологіями та сучасними тенденціями сфери права. Поговоримо про людиноцентричний підхід у правосудді. Розберемося, навіщо створюють договори у форматі коміксів та чому штучний інтелект не замінить реальних юристів. Зробимо огляд онлайн-сервісів сфери права, які вже сьогодні спрощують життя мільйонам людей. І це ще далеко не все, тому підключайтесь!

Отримайте сертифікат, що засвідчує успішне проходження курсу обсягом 0.1 кредиту ЄКТС.

Створено за підтримки

USAID

Агентство США з міжнародного розвитку та Уряд України визначили три стратегічні завдання: формування ринкової економіки на розлогій суспільній базі, сприяння розбудові демократичної політичної системи за широкої участі громадян, а також допомогу у реформуванні соціального сектору, аби пом’якшити труднощі перехідного періоду, передусім для вразливих верств населення. Таким чином розпочалося двадцятирічне партнерство, яке триває і сьогодні.

Потрібна допомога?

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання, звертайтесь на гарячу лінію підтримки (8:00-20:00)