thumb-image-16989

Цифрові гроші

Повний гід з фінансових послуг онлайн: кредити, депозити, типи карток, оплата телефоном, перекази та оплата комуналки

Експерти:

В Україні дуже легко платити без гаманця і готівки – такого немає в більшості країн Європи! Все це стало можливим завдяки інноваціям фінансового бізнесу й регуляторів.

 

Дізнайтеся про базові фінансові послуги, які мігрували в цифровий світ і зробили життя українців легшим. Навчіться використовувати смартфон чи розумний годинник замість гаманця, сплачувати комунальні послуги, поповнювати рахунок чи переказувати гроші на картку іншій особі, не виходячи з будинку.

Вивчіть, що таке кредитна картка, та як використовувати кредитні кошти без сплати відсотків! Ви також зможете навчитися відкладати гроші на депозит. І звісно, основні правила використання картки, що допоможуть уникнути неприємних ситуацій. Цифрові фінанси полегшать ваше життя — більше жодного витраченого часу на черги! Участь в освітньому серіалі взяли представник ПриватБанку Сергій Макаренко та голова громадської організації «ІТ-бабусі» Ольга Філіппова.

 

Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації України, НБУ і ПриватБанку.  

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Цифрові фінанси
Компетенції:
Основи комп’ютерної грамотності
Навички:

Програма

thumb-image-17007

Розпочати

Серія 1. Що таке платіжна картка?

Які існують картки та як їх оформити? Які основні правила використання картки, що допоможуть уникнути неприємних ситуацій? Вмикайте першу серію, щоб дізнатись!
thumb-image-17013

Серія 2. Як сплачувати без грошей і картки?

Як використовувати ваш смартфон чи розумний годинник замість гаманця? У цій серії ви дізнаєтесь, що це за магія, і як почати сплачувати за допомогою смартфону вже сьогодні!
thumb-image-17019

Серія 3. Онлайн-банкінг

Ви все ще сплачуєте комунальні послуги на пошті чи в банку? Або йдете до найближчого супермаркету, щоб поповнити мобільний рахунок? У цій серії ми покажемо, як сплачувати комунальні послуги, поповнити рахунок чи переказати гроші на картку іншій особі, не виходячи з будинку. Вперед :)

Вам також може сподобатись