thumb-Двоє жінок та шестеро чоловіків у два ряди на темному фоні

Цифровізація державного сектору

Етапи реалізації цифрової трансформації

Експерти: Мстислав Банік, Аліна Торнагі, Володимир Брусіловський, +5

Цифрова трансформація — надважлива частина роботи органів публічної влади. Уже всі оцінили переваги онлайн-сервісів із державними послугами. Ми створили цей курс для тих, хто хоче долучитися до цифровізації державних послуг на місцях, — від громадських активістів до працівників публічних служб усіх рівнів. Дізнайтеся, як відбувається цифрова трансформація в Україні. Отримайте інструкції, як діяти, до кого звертатися та з чого починати, якщо у вас з’явилася ідея нового цифрового рішення. Серії відповідають послідовності реалізації проєкту з цифровізації, тож ви можете повертатися до них на конкретних етапах роботи.

 

Освітній серіал створено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України для платформи Дія.Освіта, за підтримки Уряду Японії в межах проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні (UNDP) за фінансової підтримки Швеції

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.2
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Державні послуги
Для кого:
для держслужбовців, для публічних службовців, для бізнесу та підприємців, для активних громадян, для CDTO
Навички:

Програма

thumb-image-24157

Розпочати

Серія 1. Планування цифрової трансформації

У вступній серії поговоримо, як правильно планувати цифровізацію — до яких викликів готуватися, як розставляти пріоритети й залишати місце для термінових задач, використовуючи досвід Дії. А також, яких людей залучати в команду для ефективної цифрової трансформації.
thumb-image-24163

Серія 2. Управління проєктами у сфері цифровізації

Ця серія присвячена проджект-менеджменту цифровізації в державному секторі. Розглянемо структуру проєктів із цифровізації й команди, яку варто залучати до роботи над ними. Ще ви дізнаєтеся, як уникнути топових помилок, де шукати фінансування і за якими критеріями оцінювати успіх свого проєкту.
thumb-image-24169

Серія 3. Нормативно-правове забезпечення

У цій серії розберемося, як працювати з нормативно-правовою частиною реінжинірингу цифрового проєкту. Розкажемо, яке законодавство із цифровізації вже існує в Україні і за яким алгоритмом треба працювати з НПА, переосмислюючи послугу. А ще, як залучати громадськість у свої проєкти та у яких випадках застосовувати експеримент, щоб швидше запустити цифрове рішення.

Запрошені експерти

thumb-image-24178
Мстислав Банік
Директор Департаменту розвитку електронних послуг Міністерства цифрової трансформації
thumb-image-24182
Аліна Торнагі
Керівниця департаменту маркетингу та комунікацій Міністерства цифрової трансформації України
thumb-image-24186
Володимир Брусіловський
Керівник «Проєкту підтримки Дія», UNDP в Україні
thumb-image-24190
Зоряна Стецюк
Директорка директорату реінжинірингу публічних послуг Мінцифри

Створено за підтримки

thumb-image-24198

Уряд Японії

thumb-image-24201

Уряд Швеції

thumb-Логотип Програми розвитку ООН: синій прямокутник із зображенням білого глобуса, оточеного оливковою гілкою, та білими літерами "UNDP" під зображенням

Програма розвитку ООН в Україні

Вам також може сподобатись