Цифровізація державного сектору

Етапи реалізації цифрової трансформації

Експерти: Мстислав Банік, Аліна Торнагі, Володимир Брусіловський, +5

Цифрова трансформація — надважлива частина роботи органів публічної влади. Уже всі оцінили переваги онлайн-сервісів із державними послугами. Ми створили цей курс для тих, хто хоче долучитися до цифровізації державних послуг на місцях, — від громадських активістів до працівників публічних служб усіх рівнів. Дізнайтеся, як відбувається цифрова трансформація в Україні. Отримайте інструкції, як діяти, до кого звертатися та з чого починати, якщо у вас з’явилася ідея нового цифрового рішення. Серії відповідають послідовності реалізації проєкту з цифровізації, тож ви можете повертатися до них на конкретних етапах роботи.

 

Освітній серіал створено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України для платформи Дія.Освіта, за підтримки Уряду Японії в межах проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні (UNDP) за фінансової підтримки Швеції

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.2
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Державні послуги
Для кого:
для держслужбовців, для публічних службовців, для бізнесу та підприємців, для активних громадян, для CDTO

Програма

Розпочати

У вступній серії поговоримо, як правильно планувати цифровізацію — до яких викликів готуватися, як розставляти пріоритети й залишати місце для термінових задач, використовуючи досвід Дії. А також, яких людей залучати в команду для ефективної цифрової трансформації.
Ця серія присвячена проджект-менеджменту цифровізації в державному секторі. Розглянемо структуру проєктів із цифровізації й команди, яку варто залучати до роботи над ними. Ще ви дізнаєтеся, як уникнути топових помилок, де шукати фінансування і за якими критеріями оцінювати успіх свого проєкту.
У цій серії розберемося, як працювати з нормативно-правовою частиною реінжинірингу цифрового проєкту. Розкажемо, яке законодавство із цифровізації вже існує в Україні і за яким алгоритмом треба працювати з НПА, переосмислюючи послугу. А ще, як залучати громадськість у свої проєкти та у яких випадках застосовувати експеримент, щоб швидше запустити цифрове рішення.

Запрошені експерти

Мстислав Банік
Директор Департаменту розвитку електронних послуг Міністерства цифрової трансформації
Аліна Торнагі
Керівниця департаменту маркетингу та комунікацій Міністерства цифрової трансформації України
Володимир Брусіловський
Керівник «Проєкту підтримки Дія», UNDP в Україні
Зоряна Стецюк
Директорка директорату реінжинірингу публічних послуг Мінцифри