thumb-image-667256

Навчання під час воєнного стану

Як продовжувати навчати попри все

Експерти: Анна Новосад, Тетяна Стус, Артур Пройдаков, +3

У межах цього освітнього серіалу ми говоритимемо про навчання в середній школі під час війни. Ми з’ясуємо, як вчителям ефективно працювати в умовах повітряних тривог, як давати учням не тільки знання й уміння, а й відчуття безпеки. Зрештою, як бути надійною опорою не тільки для учнів, а насамперед для себе самих. Ба більше, ми говоритимемо про нові інструменти для навчання, які можуть стати вам у пригоді, як-от використання штучного інтелекту.

 

Освітній серіал створено за сприяння Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив, що реалізовує Посольство Канади в Україні у співпраці з українським науково-популярним медіа Куншт.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська
Тема:
Освіта
Для кого:
для вчителів, для батьків, для освітян
Навички:

HARD: Стабілізація учнів, Проведення дихальних та заспокійливих вправ, Проєктно орієнтоване навчання, Навчання на основі запитів, Проведення інтерактивних онлайн-уроків, Використання можливостей Zoom, Використання штучного інтелекту в навчанні, Використання ChatGPT при викладанні, Впровадження медіаграмотності в уроки

SOFT: Емпатичне оцінювання, Підтримка дітей в укритті

Програма

thumb-image-667274

Розпочати

Серія 1. Турбота про себе

Якщо на борту літака раптово знижується тиск, важливо спершу одягнути кисневу маску на себе. А вже потім — на дитину. Так і з вчителюванням: для ефективного викладання під час війни необхідно піклуватися про себе. У першій серії визначаємо маркери виснаження вчителя й обговорюємо методи відновлення. Обговорюємо види ресурсів, роботу з думками, рефлексію.
thumb-image-667280

Серія 2. Турбота про учнів

У цій серії розказуємо, як піклуватися про емоційний стан дітей під час війни. Обговорюємо ознаки стресу, поради щодо роботи з почуттям провини, гнівом в учнів. Визначаємо, як створювати відчуття безпеки в класі.
thumb-image-667286

Серія 3. Робота з травмою

У третій серії розкриваємо, що таке посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) та як він впливає на дітей. Обговорюємо ознаки ПТСР. Ділимося порадами, як допомогти дитині під час панічної атаки та істерики. Коментуємо ситуації, коли варто спрямовувати дітей до фахівців для подолання наслідків травми.

Запрошені експерти

thumb-image-667295
Анна Новосад
thumb-image-667299
Тетяна Стус
thumb-image-667303
Артур Пройдаков
thumb-image-667307
Анастасія Бурова

Створено за підтримки

thumb-image-667315

Канадський фонд підтримки місцевих ініціатив

thumb-image-667318

Куншт

Вам також може сподобатись