thumb-image-1505

Навчання під час воєнного стану

Як продовжувати навчати попри все

Експерти: Анна Новосад, Тетяна Стус, Артур Пройдаков, +3

У межах цього освітнього серіалу ми говоритимемо про навчання в середній школі під час війни. Ми з’ясуємо, як вчителям ефективно працювати в умовах повітряних тривог, як давати учням не тільки знання й уміння, а й відчуття безпеки. Зрештою, як бути надійною опорою не тільки для учнів, а насамперед для себе самих. Ба більше, ми говоритимемо про нові інструменти для навчання, які можуть стати вам у пригоді, як-от використання штучного інтелекту.

 

Освітній серіал створено за сприяння Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив, що реалізовує Посольство Канади в Україні у співпраці з українським науково-популярним медіа Куншт.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська
Тема:
Освіта
Для кого:
для вчителів, для батьків, для освітян
Навички:

HARD: Використання ChatGPT при викладанні, Використання можливостей Zoom, Використання штучного інтелекту в навчанні, Впровадження медіаграмотності в уроки, Навчання на основі запитів, Проведення дихальних та заспокійливих вправ, Проведення інтерактивних онлайн-уроків, Проєктно орієнтоване навчання, Стабілізація учнів

SOFT: Емпатичне оцінювання, Підтримка дітей в укритті

Програма

thumb-image-1523

Розпочати

Серія 1. Турбота про себе

Якщо на борту літака раптово знижується тиск, важливо спершу одягнути кисневу маску на себе. А вже потім — на дитину. Так і з вчителюванням: для ефективного викладання під час війни необхідно піклуватися про себе. У першій серії визначаємо маркери виснаження вчителя й обговорюємо методи відновлення. Обговорюємо види ресурсів, роботу з думками, рефлексію.
thumb-image-1529

Серія 2. Турбота про учнів

У цій серії розказуємо, як піклуватися про емоційний стан дітей під час війни. Обговорюємо ознаки стресу, поради щодо роботи з почуттям провини, гнівом в учнів. Визначаємо, як створювати відчуття безпеки в класі.
thumb-image-1535

Серія 3. Робота з травмою

У третій серії розкриваємо, що таке посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) та як він впливає на дітей. Обговорюємо ознаки ПТСР. Ділимося порадами, як допомогти дитині під час панічної атаки та істерики. Коментуємо ситуації, коли варто спрямовувати дітей до фахівців для подолання наслідків травми.

Запрошені експерти

thumb-image-1544
Анна Новосад
thumb-image-1548
Тетяна Стус
thumb-image-1552
Артур Пройдаков
thumb-image-1556
Анастасія Бурова

Створено за підтримки

thumb-image-1564

Канадський фонд підтримки місцевих ініціатив

thumb-image-1567

Куншт

Вам також може сподобатись