Сучасне резюме та пошук роботи онлайн

Відверта розмова про працевлаштування і професійний розвиток незалежно від віку: історії, поради, помилки. Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації, Happy Monday і Фонду Східна Європа

Категорія: Для новачків

Тривалість серії: 5-27 хвилин

Кількість серій: 11

thumb-image-32909

Про що цей освітній серіал

Як знайти роботу, як правильно підготувати резюме, як потрапити на співбесіду, як не втратити мотивацію та впевненість в позитивному результаті протягом часом довгих та виснажливих пошуків. Всю практичну інформацію для легкого та ефективного пошуку роботу надасть засновниця та виконавча директорка кар'єрного порталу Happy Monday Анна Мазур. А допоможуть їй запрошені гості: В'ячеслав Лук'янчук (Outreach Manager, Boosta), Ніна Дрозд (блогерка YouTube-каналу «Бабушка 2.0» для людей віку 50+) і Дмитро Бондар (CEO, Boosta).

Для чого це вам?

Програма курсу

Серія 1 - Вступ

Дивитися українською

thumb-image-32932

Про що ця серія

Як знайти роботу? Як правильно підготувати резюме? Як потрапити на співбесіду? Як не втратити мотивацію та впевненість в позитивному результаті протягом часом довгих та виснажливих пошуків? Дізнайтесь відповіді на всі ці запитання в освітньому серіалі. Вмикайте першу серію!

Сподобалось?

Щоб переглянути всі серії та отримати сертифікат, необхідно авторизуватися в системі. Не хвилюйтесь, це безкоштовно, просто і швидко.

Потрібна допомога?

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання, звертайтесь на гарячу лінію підтримки