thumb-image-53633

Сучасне резюме та пошук роботи онлайн

Відверта розмова про працевлаштування і професійний розвиток незалежно від віку

Експерти:

У 21 столітті одна людина може змінити роботу від трьох до семи разів протягом життя. Якщо ви хочете навчитися правильно готувати резюме, потрапити на співбесіду в компанію мрії і знайти роботу — цей освітній серіал для вас.

 

Виконавча директорка кар'єрного порталу Happy Monday Анна Мазур також розповість, як не втратити мотивацію та впевненість протягом довгих та виснажливих пошуків. Їй допоможуть В'ячеслав Лук'янчук, Outreach Manager Boosta, Ніна Дрозд, блогерка YouTube-каналу «Бабушка 2.0» для людей віку 50+, і Дмитро Бондар, CEO Boosta.

 

Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації, Happy Monday і Фонду «Східна Європа».

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Працевлаштування
Компетенції:
Розв’язання проблем у цифровому середовищі та навчання впродовж життя
Навички:

Програма

thumb-image-53651

Розпочати

Серія 1 - Вступ

Як знайти роботу? Як правильно підготувати резюме? Як потрапити на співбесіду? Як не втратити мотивацію та впевненість в позитивному результаті протягом часом довгих та виснажливих пошуків? Дізнайтесь відповіді на всі ці запитання в освітньому серіалі. Вмикайте першу серію!
thumb-image-53657

Серія 2 - Загальний огляд етапів пошуку роботи

У другій серії поговоримо про процес пошуку роботи – з чого він складається, чи існує алгоритм успішного пошуку, чи можна поділити пошук роботи на етапи та, як в комп’ютерній грі, проходити рівень за рівнем. Цікаво? Тоді нумо дивитись!
thumb-image-53663

Серія 3 - Вибір напрямку розвитку

У цій серії поговоримо про вибір напрямку розвитку – як зрозуміти, куди рухатись і де наш досвід стане у нагоді. Допоможе розібратися В’ячеслав Лук’янчук (Outreach Manager, Boosta). Корисного перегляду!

Вам також може сподобатись