thumb-image-185294

Фінансова грамотність для підприємців

Основи корпоративних фінансів: виторг, прибуток, грошові потоки, операційні витрати, EBITDA, Excel, баланс, фінансова модель, оподаткування

Експерти: Андрій Ремізов, Андрій Якшин

Фінанси — серце і сенс будь-якого бізнесу. Якщо ви хочете швидко отримати базові знання про корпоративні фінанси, порахувати прибутковість проєкту на старті та здійснити потрібні розрахунки перед спілкуванням з інвесторами й банками — цей освітній серіал для вас.

 

Оберіть форму реєстрації бізнесу та тип оподаткування. Зрозумійте різницю між виторгом, чистим прибутком, грошовими потоками та операційними витратами. Навчіться читати баланс — одну з основних форм фінансової звітності. Порахуйте EBITDA — базову «температуру» успіху справи. Опануйте Excel — найпростіший і найдієвіший інструмент для звітності — і навчіться створювати ефективні фінансові моделі для бізнесу.

 

За переглядом серіалу ви зможете не лише прослухати теоретичну інформацію, а й попрактикуватися, виконуючи завдання після кожної серії.

 

Вперед, до навчання!

 

Підготовка цього освітнього серіалу стала можливою завдяки підтримці Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC).

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.2
Доступні мови:
Українська
Тема:
Цифрові фінанси
Для кого:
для бізнесу та підприємців, для стартаперів , для дорослих
Компетенції:
Розв’язання проблем у цифровому середовищі та навчання впродовж життя
Навички:

Програма

thumb-image-185312

Розпочати

Серія 0. Знайомство

Щоб успішно здобути необхідні знання з фінансів бізнесу, не обов’язково ставати бухгалтером або професійним фінансистом. Важливо засвоїти сутність речей та основні поняття. Це допоможе вам легко робити необхідні розрахунки.
thumb-image-185318

Серія 1. Про вибір правової форми та системи оподаткування підприємства

Податки впливатимуть на майбутні фінансові результати. Тому перш ніж починати втілювати свою бізнес-ідею, визначтесь із правовою формою та податковою системою. Це допоможе зручно вести бізнес і не перешкоджатиме досягненню мети.
thumb-image-185324

Серія 2. Виручка

Спробуйте спланувати фінанси свого бізнесу на практичній вправі — розрахунок Виручки. Дуже важливо розібратись, що означає цей показник. Оскільки під час планування фінансів потрібно брати до уваги різні фактори, серед яких є специфіка місця та фактор сезонності. За допомогою Excel ви зможете просто і зрозуміло скласти цей розрахунок.

Запрошені експерти

thumb-image-185333
Андрій Ремізов
Заступник директора з розвитку підприємництва Державної установи «Офіс з розвитку підприємництва та експорту»
thumb-image-185337
Андрій Якшин
Співзасновник сервісу фінансових директорів на аутсорсі go4CFO

Створено за підтримки

thumb-image-185344

Міжнародна фінансова корпорація (IFC)

Вам також може сподобатись