Fly Green: шлях до «озеленення» авіації

thumb-image-247287
Про що цей освітній серіал
Запрошені гості

Тема

Пілоти

Для кого

Аеропорти

Жанр

Освітній серіал

Компетенція

Безпека в цифровому середовищі

Екологічна освіта протягом 3-го тисячоліття стала необхідною складовою гармонійного та сталого розвитку. Цей курс з широким доступом до структурованого матеріалу екологічного спрямування, зокрема в питаннях екологічного менеджменту ISO, зеленої мобільності, адаптації до змін клімату, використання чистої енергії, енергоефективності, огляду фінансових інструментів, а також практичні поради впровадження «зелених» технологій з описом вигод від впровадження від провідних аеропортів світу.

Отримайте сертифікат, що засвідчує успішне проходження базового курсу з цифрової грамотності, обсягом 0.2 кредиту ЄКТС.

Створено за підтримки

ДАСУ

Державна авіаційна служба України є центральним органом виконавчої влади та відповідно до Положення про Державну авіаційну службу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.10.2014 № 520, є органом технічного регулювання.

GIZ

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини з 1993 року. З 2009 року GIZ має бюро в Києві. GIZ діє в Україні за дорученням чотирьох німецьких міністерств, Європейського Союзу та інших міжнародних партнерів.

Програма курсу

Потрібна допомога?

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання, звертайтесь на гарячу лінію підтримки (8:00-20:00)