Від заяви до вироку

thumb-image-406934
Про що цей освітній серіал
Запрошені гості

Тема

Корупція

Для кого

Для активних громадян

Жанр

Освітній серіал

Компетенція

Безпека в цифровому середовищі

Національне антикорупційне бюро України — лише один із правоохоронних органів, які розслідують корупцію. Під час курсу ви дізнаєтесь, які ще органи правопорядку розслідують кримінальні корупційні правопорушення, коли та до кого варто звертатися, а також на прикладі історії звичайного громадянина зрозумієте, як захиститися від корупції в органах влади.

Отримайте сертифікат, що засвідчує успішне проходження курсу обсягом 0.1 кредиту ЄКТС.

Створено за підтримки

НАБУ

Національне антикорупційне бюро України — центральний орган виконавчої влади зі спеціальним статусом, створений з нуля у незалежній Україні. Розпочав роботу в квітні 2015 року. Його місія — очищення влади від корупції заради побудови та розвитку успішного суспільства та ефективної держави. Для її досягнення детективи НАБУ викривають складні корупційні схеми та притягують до відповідальності топпосадовців.

Міжнародний фонд «Відродження»

Міжнародний фонд «Відродження» — одна з найбільших українських благодійних фундацій, що з 1990-го року розбудовує в Україні відкрите суспільство де кожен почуває себе гідно, де громадяни включені в творення держави, а влада є прозорою та відповідальною. Ми працюємо над розбудовою України, в якій права людини надійно захищені, а позитивні зміни працюють на благо громадян.

TI Ukraine

Transparency International Ukraine — антикорупційна громадська організація, акредитований представник глобального руху Transparency International. Саме ми є носієм тих антикорупційних цінностей, які є ключовими у понад 110 країнах світу.

Потрібна допомога?

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання, звертайтесь на гарячу лінію підтримки (8:00-20:00)