thumb-image-27469

Працівник АЗК

Робота оператором АЗС: пальне, клієнти й безпека

Експерти: Антон Малько

Справжнє паливо для мозку! Цей освітній серіал — про те, як працювати на важливому об'єкті критичної інфраструктури — автозаправній станції. Саме тут ви дізнаєтеся, в чому різниця між різними видами пального, скільки людей мають працювати на АЗС і чому в деяких місцях заправки не можна користуватися мобільним телефоном. Після засвоєння всієї теорії перевірте свою готовність працювати у практичному симуляторі. Тепер на АЗС ви будете заїжджати як профі!

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння Socar.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Re/Upskilling
Для кого:
для ВПО, для шукачів нової роботи, для шукачів нової професії
Навички:

HARD: Каталог послуг на АЗК, Організація викладки товарів, Порядок готівкового розрахунку, Правила користуватися бензоколонкою, Правила користуватися пістолетом на АЗС, Різновиди АЗК, Робота з різними типами пального, Стандарти послуг АЗК, Техніка безпеки на АЗК

SOFT: Комунікація з клієнтом у сфері обслуговування, Сервіс та професійна етика

Професія:
Працівники АЗК

Програма

thumb-image-27487

Розпочати

Серія 1. Що таке автозаправний комплекс

Усе про автозаправні комплекси та навіть більше. Як влаштовані автомобільні заправки, які послуги там можна отримати та хто входить до команди персоналу.
thumb-image-27493

Серія 2. Професія — молодший оператор

У цій серії розглянемо аспекти роботи молодшого оператора. Усе від того як зустрічати гостей, до визначення виду пального для автомобіля та заправки газом.
thumb-image-27499

Серія 3. Різновиди професій працівників АЗК

Розрахунок обслуговування клієнтів на автозаправці. З чого складається день касира, як проводити готівковий розрахунок гостя та викладати товар — усе це і багато іншого вже за мить!

Запрошені експерти

thumb-image-27508

Антон Малько

Керівник мережі Київського регіонального управління компанії Socar

Створено за підтримки

thumb-image-27516

SOCAR Energy Ukraine

Вам також може сподобатись