Ґендерна рівність та соціальна інклюзія в комунікаціях

Як комунікувати з урахуванням підходу рівності та інклюзії

Експерти: Тимур Левчук, Артем Захарченко, Яна Гончаренко, +9

Освітній серіал «Ґендерна рівність та соціальна інклюзія в комунікаціях» розповідає, як комунікувати з урахуванням підходу рівності та інклюзії.

 

Серед спікерок та спікерів освітнього серіалу — телеведуча й журналістка Яна Брензей, громадська діячка Уляна Пчолкіна, журналіст і науковець Артем Захарченко, юристка та письменниця Лариса Денисенко, експерт з різноманіття та інклюзії Тимур Левчук, народна депутатка Інна Совсун та інші.

 

Курс містить 12 відеосерій та відеосимулятор. Кожна серія присвячена окремій темі інклюзивності та гендерної рівності. Кожен з епізодів надає практичні поради щодо інтеграції гендерної рівності та соціальної інклюзії в комунікації для урядових організацій, медіа, рекламних агенцій.

 

Освітній серіал створено Міністерством культури та стратегічних комунікацій у співпраці з Міністерством цифрової трансформації за підтримки американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) з метою посилення ґендерної рівності та соціальної інклюзії в урядових комунікаціях для платформи Дія.Освіта. Погляди, висловлені в цьому серіалі та матеріалах, не обов'язково відображають погляди USAID або уряду США.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Безбар'єрність
Для кого:
для дорослих

Навички:

Освоєння словника безбар’єрності
Освоєння створення фемінітивів
Удосконалення інструментів комунікації
Уміння висвітлювати проблеми різних груп
Уміння комунікувати чутливі теми в медіа
Вміння комунікувати мовою безбар’єрності та інклюзивності
Освоєння правил комунікації з ветеранською спільнотою
Освоєння правил комунікації про СПНК
Освоєння правил комунікації про старших людей

Програма

Розпочати

Серія присвячена GESI-підходу в комунікаціях, а також тому, які негативні наслідки відсутності такого підходу для різних груп населення, з одного боку, і для організацій / компаній — з іншого.
Серія присвячена тому, що таке комунікація через наративи? У чому її перевага над іншими способами комунікації, які переваги дає data driven-підхід у комунікаціях? Що можна дізнатися з аналізу наративів про ґендерну рівність та соціальну інклюзію? Як формувати конструктивний соціальний наратив щодо ґендерної рівності? Як використовувати дані під час формування такого наративу?
Серія присвячена тому, які теми можна назвати чутливими, які головні принципи інклюзивної та ґендерно чутливої мови, як комунікувати про інклюзію та ґендерну рівність, який успішний досвід демонструють українські інституції в цьому напрямі.

Запрошені експерти

Тимур Левчук
Радник з ґендерної рівності та соціальної інклюзії проєкту ТСА
Артем Захарченко
Письменник, науковець, редактор
Яна Гончаренко
Директорка з корпоративних комунікацій та сталого розвитку Starlight Media
Яна Брензей
Телеведуча, феміністка