thumb-image-237903

Менеджер в Google Ads

Запуск рекламних кампаній за допомогою інструментів Google Ads

Експерти: Дмитро Кудінов

Хочете займатись просуванням бізнесу, але не знаєте як? Тоді робота з інструментами Google Ads точно може вас зацікавити. Вони ідеально підходять для збору аналітики і сегментування аудиторії. Навчіться ефективно налаштовувати контексту рекламу в Google та YouTube. Не тільки теорія — ви зможете налаштувати рекламний кабінет, послухати приклади аудиторій Google Ads, підбирати ключові слова, планувати бюджет та аналізувати результати своїх кампаній. І хто тепер знає все?

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння Bazilik.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Re/Upskilling
Для кого:
для ВПО, для шукачів нової роботи, для шукачів нової професії, для віддаленої роботи
Навички:

HARD: Визначення цілей рекламної кампанії, Дотримання правил та політик Google Ads, Вибір цілі рекламної кампанії, Запуск рекламної кампанії в Google Ads, Створення облікового запису Google Ads, Створення рекламної кампанії в Google Ads, Оптимізація рекламної кампанії, Налаштування бюджету рекламної кампанії, Налаштування аудиторій Google Ads, Підбір ключових слів Google Ads, Аналіз ефективності РК в Google Ads, Запуск відеореклами на YouTube, Запуск Google Display Network

SOFT: Творче мислення

Професія:
Менеджер в Google Ads

Запрошені експерти

thumb-image-237942

Дмитро Кудінов

CEO inseed.marketing, 12 років досвіду в діджитал-маркетингу

Створено за підтримки

thumb-image-237950

Bazilik

Вам також може сподобатись